Piiksuv diivan

Avasin eile õhtul ukse, et veidi tuulutada ning istusin mõneks ajaks diivanile maha. Tuppa lipsas Franz, kes jooksis diivani taha. Mõned hetked pärast seda kuulsin piiksumist ja Franz jooksis närviliselt ümber diivani. Uskumatu, kass tõi mulle jälle hiire majja!

Panime kassi puuri ning taskulambi abil leidsin hiire diivani alt üles. Sudisin teda kassimänguasjaga (!) ja sain looma kuidagi uksest välja. Panin ukse kinni ja kui ma viis minutit hiljem taskulambiga vaatasin, kössitas ta ikka veel seal. Andsime talle veel viis minutit, aga näis, et Franz jõudis ta vist siiski nii piisavalt ära rappida, et elulooma temast enam ei saa, seega lasime närviliselt ukse ees passiva kassi välja. Hiljem hiirt enam ukse ees ei olnud.

Täna kohtusin diabeediõega ja sain võidutantsu teha, sest ma kukkusin oma näitajatega eeldiabeedikute ringist välja ning seda hoolimata asjaolust, et ma viimasel kolmel kuul ehk just kõige hoolikam pole olnud. Rauatablettidest oli kasu! Ma tähistasin seda tõepoolest koogiga (nägi kenam välja kui maitses, nii on see alati…), aga muidugi ei tähenda see seda, et ma nüüd kõik head külge kasvanud harjumused hülgama peaks. Liigne süsivesikute tarbimine on minusugusele ikkagi kurjast, sest kaugel tulevikus terendab siiski diabeedioht.

Peaks sügavkülmast ploomid välja võtma ja ploomikooki tegema. Kuniks veel gaasi on. Torumees pidi sel nädalal töödega alustama, et ülemine korrus ka elatavaks saaks, aga täna on teadupärast juba teisipäev, seega ma luban endale kõhklevale seisukohale jääda. Igaks juhuks teen siiski õhtul suure potitäie hautist ja ühe banitsa, sest esimest on hea lihtne mikrokas üles soojendada ning teine on hea hommikusöögialternatiiv neile, kes jogurtit ei söö. Ma võiks muidugi ülemiselt korruselt me pliidi alla tuua, aga seal on hetkel üks füüsik sees (just see, kes torumehega asju ajab), seega ma ei tahaks ta elu veel ebamugavamaks teha. Meil on vähemalt küte ja kuum vesi, eks.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s