Punane silm

Reede algas päris kenasti. Käisin vereproovi andmas, siis tulin aeda toimetama (sellest peagi ka lähemalt), tõin pärast lõunasööki Sipsiku lasteaiast ära ja saabus õhtu. Oli väsitav õhtu, aga ma lootsin, et sööme ära, paneme lapsed magama ja ehk saame veidi kvaliteetaega N.-iga veeta. Ma olin just õhtusööki tegema hakkamas, kui Sipsikut tabas kriis, mis kulmineerus sellega, et vihast kriiskav ja vehklev Sipsik virutas rusikaga, kuhu oli surutud juukseklamber, N.-ile otse silma. N. karjatas ja tõmbas valust kägarasse ning ma üritasin laste kriisete vahele aru saada, kui hull olukord nüüd on. N. pesi vannitoas silmast verd välja ja nentis, et nägemine on udune. Mina olin resoluutne, et tuleb minna EMOsse.

N.: Ma ei saa ju nii autot juhtuda.
Mina: No kuule, muidugi sa ei juhi! Ma viin su ära!
N.: Aga lapsed?
Mina: Tulevad kaasa muidugi!
N.: Aga õhtusöök?
Mina: Titele pudel piima ja Sipsikule pasta.

Lasin N.-i La Touri EMO ees välja ja sõitsin koju tagasi. Sipsik oli selleks ajaks rahunenud, seega katsusin temaga toimunust rääkida, kuniks titt lohutamatult nutma kukkus. Järgnevad 10 minutit sõitsin ja ketrasin katkise plaadina, et kõik on korras ja kohe jõuame koju ja siis saab süüa.

Kodus tegin kiiresti süüa ja õhtu oli üllatavalt rahulik. N. andis teada, et peab ülikooli haiglasse ehk kesklinna minema, sest La Touril pole EMOs silmaarsti. Säh sulle udupeenet erahaiglat! Taksosõit haiglasse võttis terve tunni (vahemaa on umbes sama, mis ITK ja PERHi vahel, kui mitte vähem), sest mingil põhjusel, mida isegi taksojuht ei teadnud, olid kõik kohad politseid täis ja pooled teed kinni.

Panin lapsed ära magama ja läksin isegi. N. oli vahepeal teatanud, et peab nüüd kaks tundi arsti ootama. Titt otsustas olla rahutu, seega ega ma eriti magada ei saanudki ning olin täitsa ärkvel, kui N. kesköö paiku koju saabus. Nüüd me siis teame, et taksosõit HUGist koju maksab öösiti 90 franki ning taksod tõepoolest siiski ületavad piiri. Silmaga on õnneks kõik korras, lihtsalt verevalum ja trauma.

Lapsed on tervistkahjustav hobi!

2 comments

  1. punanemammu

    Appi!!! Eriti vihased lapsed on ohtlikud ;)
    N’ile virtuaalne tugev käepigistus! Hääd paranemist. Õnnelik õnnetus, kuigi sinine silm.
    Oota kuniks legoklotsid maja vallutavad, õnneks nad ei purune talla all ;)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s