Et ostame siis Tesla?

Laps leidis mänguväljakult kahesendise. “Kes senti ei korja, see Teslat ei saa,” mõtlesin ma ja pistsin mündi taskusse. 

N. mainis koroonakriisi keskpaigas, et ilmselt võiks elektriautode hind peagi kukkuda ja ehk me peaks ikkagi Hundu välja vahetama, sest kuidas ma sinna kahe lapsega ära mahtuma peaks. Lapsed pole iseenesest probleemiks, nende turvavarustus on. Ma näiteks ei saa oma kõrvalistmele kedagi pikemat võtta, sest tänu Sipsiku toolile, mis hetkel veel seljaga sõidu suunas on, on iste tõmmatud kõige ette ja seljatugi kerge ettepoolse kaldega. Väga ebamugav. Susis mahub Sipsiku tool napilt juhi selja taha ning me oleme siin lühikesed inimesed, eks. Pikema juhi korral tooli sinna panna ei saaks. See aga selleks, hoopis elektriautodest tahtsin rääkida, sest kui N. oli oma mõtte välja öelnud, kostsin mina: “Et ostame mulle Tesla või?” N. arvas et ei, aga neid on ju muidki. Mina arvasin vastu, et mingi Renault Zoe pole Hundust palju suurem, seega ikkagi Tesla, aga kus me seda laeks? N. pakkus, et Saint-Genis-Pouilly Intermarché juures, kus on laadimispunkt ja et ma võiks selle Tesla jutu juba lõpetada, sest tollel on kõikide nuppude asemel iPad ja see on ometigi vastuvõetamatu ning lisaks on muid elektrikaid ja hübriide ka. Mina nentisin, et no on jah, aga ikkagi, äkki Tesla?

Sinna see jutt jäigi. Mõne päeva eest arvas N. jälle, et ehk me peaks mulle suurema auto ostma, mille peale mina arvasin, et ta võiks auto osas, mida ta heal juhul kuus korra kasutab, vähem arvata. Lisaks võime me vajadusel autod ära vahetada, kui ikka üldse ei mahu ja pealegi oleks elektriauto talle hoopis mõistlikum, sest tema kilometraaž on suurem, seega äkki ma võtan siis Susi (ehkki mulle meeldib Hundu rohkem) ja ta võib endale Tesla osta. N. arvas, et mu jutul on jumet, aga Tesla võin ma kohe kindlasti ära unustada.

“Aga äkki ikkagi Tesla?” pomisesin ma, kui me teemale joone alla tõmbasime.

Ei, me ei hakka autot välja vahetama. Ja ei, mul pole tegelikult Tesla osas kinnisideed. Mulle lihtsalt meeldib vahel N.-i kallal norida. Ehkki samas… siin liigub päris palju Teslasid ja nad on täitsa kenakesed.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s