Edusammud

Köök on nüüd paigas lõpuks, aga tehas esiteks unustas ühe liistu saata ja teiseks lõikasid nad ühe tööpinna valesti, seega tuleb uued tellida, aga tehas läheb nüüd kolmeks nädalaks kollektiivpuhkusele. Köök on täitsa kasutatav siiski. Pidin küll laskma torumeestel kraani ja nõudepesumasina ära ühendada, sest olin unustanud ennist kontrollida, mis tehtud peab olema ja no ühendamine polnud võimalik. Või no oli, aga nõudis rohkem liigutusi kui köögipaigaldaja teeb.

Kubuga tegin ise selle elegantse vea, et ei mõõtnud ventilatsiooniava asukohta ära ja toru ei saa otse panna. Esialgu jäi söefiltriga kuniks mul aega tegeleda on. Paigaldaja pakkus, et lase torule kipsist karp ümber teha, aga no ei, midagi ägedamat teeme. Musta kergelt läikiva toru näiteks. Tuleb toru otsida!

Köögifirma on vajalikud jupid juba ära tellinud ja tundsin end täna kultuuritu mühakana, sest saatsin oma joviaalsele geikonsultandile eile kirja ja muidugi põhjamaiselt konkreetse. Vastu tuli päikeseliste tervituste ja minu elukese vastu huvi tundev kirjutis.

Torufirma kruvis täna ka vetsupoti, vannitoaradika, kraanikausid ja segistid paika ning mulle on lubatud, et parkett pandakse järgmisel nädalal maha. Mon Dieu! Hakkabki valmis saama! No veel on olulisi juppe nagu näiteks see keldrisse viiv uks ilma milleta oma poega ma majja lubada ei saa, aga lõpp siiski paistab! Ja kui ma töömeest ei leia, panen selle uksenäraka ise vahuga paika!

2 comments

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s