Streigiõhk

Loen Lufthansa streigi kohta ja krigistan hambaid, sest on tõenäoline, et see mõjutab ühel või teisel viisil meidki. Homme streigivad kõik Lufthansa lennujaamatöötajad ehk Frankfurti ja Müncheni lennujaamad sisuliselt ei toimi ja kõik lennud on tühistatud. Ülehomme hääletavad piloodid streikimise üle ja kui nad kohe streikida kavatsevad või lennujaamatöötajad jätkavad, on meil täitsa hambad. N. peaks teisipäeval tulema. Muidugi läbi Müncheni ja Lufthansaga. On kaks riski. Üks, et on streik ja jäetakse lend ära ja teine, et streiki ei ole, aga muude ära jäetud lendude asendamiseks tõmmatakse ebaolulise sihtpunkti lend maha (ta algselt Frankfurdi kaudu tuleva lennuga midagi sellist juhtuski). Tagasi peaksime lendama 11. augustil. Ikka Lufthansa ja läbi Müncheni. Algselt oli Frankfurt, aga neid lende muudeti ja ma lasin nende kõnekeskusel meile parema lennuaja leida, sest muudetud lend oleks Genfis pärast 22 maandunud, mis on väikelastega kehv ja lisaks on seal risk, et lend hilineb ja umbes keskööst (või oli 23st?) ei tohi müra tõttu Genfis maanduda ja hilinenud lennud suunatakse Lyoni. Vähemalt nii olen ma kuulnud. Igatahes, kui streik peaks toimuma, ei saa me tagasi koju.

Miks ma Finnairi pileteid ei ostnud?

Pagasiga on niigi nii, et lendude vahel on jälle tund ja kümme minutit, seega tuleb hambahari käsipagasisse pakkida ja riknevaid asju pagasisse ei pane, sest kes teab, kuna kätte saame.

2 comments

  1. Indigoaalane

    mul on barcelona reis plaanis septembri teises pooles ja jälgin, nagu rindeteateid :) Lohutan sellega, et häda korral võtan lihtsalt rendiauto ja 3-päevaga olen kodus :) Õnneks pole merd/ookeani vahel.
    Nendel hetkedel mõtlen, et miks me ometi selle RailBalticuga jokutame. Oleks valmis, saaks aidata Ukrainat ja ka reisimiseks oleks variant B.

    • Rohelohe

      Ma arvan, et septembris pole sul enam muret, selleks ajaks on rahu majas, aga samas kes neid lufakaid teab… Kas rendiautot tohib teise väga kaugesse riiki tagastada? Ma arvaks, et see pole lubatud 🤔 Rongi aga oleks vaja küll, ehitatagu!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s