Ei no muidugi…

Saabus hommikul torufirma töömees. Keegi uus, ilmselt siis plaatimisspets ja asus vannitoas toimetama. Käis vahepeal minuga arutamas, et kuidas täpselt ja pidime ühe asja ringi tegema, sest ühes mõõdus olevad plaadid (kaks erinevat firmat) on 2-millimeetrise erinevusega, mis hakkab pärast teist rida väga silma paistma. Toimetas, ma käisin jalutamas, sõin Itso-saniga veidi ja kuulsin siis allkorruselt hääli. Vaatasin välja ja nägin bossi autot. Toppisin poisile kiiresti riided selga (ta keeldus pärast seda, kui olin ta mudastest riietest vabastanud ja mähkme ära vahetanud, riideid selga panemast) ning läksin alla. On a une problème

Mul on vannitoas kolme sorti plaate. Põrandal valged, kahes seinas teistsugused valged ja vanni taga aktsendiks midagi põnevamat. See põnevus osutuski probleemiks, sest pood (mitte see, kust tulevad põrandaplaadid, mis siiski ikka veel täna kohal pole, aga peaksid ikkagi tulema) saatis mingil põhjusel erinevad pakid, mis ei sobitu omavahel. Muster ei jookse!

Boss katsub tolle firmaga lahendust leida, põrandaplaadid elutoa-köögi alale loodetavasti siiski tulevad (paigaldus võtab kolm päeva, ütles ta) ning ta siiski loodab, et me saame kõik tehtud sellel kuul (parkett on veel ka, aga see on kohal), aga ma olen veidi pessimistlik. Ta ise ohkas ka, et see olukord (ja ega ma ainus klient pole, kellel sellised jamad on, kõigil on!) paneb ta oma viimaseidki juukseid kaotama. Ma muigasin vastu, et mul on ilmselt ka halle juuksekarvu siginenud, aga näe ei paista välja :)

Imetlege seniks mu kokkusobimatuid plaate:

Põrandal on laiali umbes neli erinevat versiooni ja neid ei saa omavahel klappima. Kui just mustrit lõhkuda ei taha ja ma ei taha, sest no kurat küll!

Lisahuumorit ka. Bulgaarias Petritši linnas otsustasid kohalikud võimud hävitada kuus tonni konfiskeeritud kanepit. Kuidas seda küll teha? Ilmselt on selleks mitu võimalust, aga nad tegid jaanituld. Terve linn pilves. Nagu N. nentis: “Ilmselt haiseb seal nüüd samamoodi kui Ottawas.” Tema sõnutsi olevat Ottawa paksult kanepilõhna täis olnud.

3 comments

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s