Köögist

Köök saabus eile ja lasin kõik garaaži tõsta, sest pole mõtet mööblit kööki kanda, et seda sealt siis uuesti välja kanda, kui põrandat paigaldama hakatakse. Hea, et me selle vana mööbli eest ära tõstsime, muidu oleks täiesti hambad olnud!

Veidi närin küüsi, sest tugeva vihmaga meil vahel imbub garaaži vett, aga kunagi pole see sinna voolanud, kus köögimööbel on, seega ma loodan parimat. Sain ka kõne köögipaigaldajalt, kes ütles, et meile on planeeritud esmaspäev ja teisipäev ning mina ütlesin, et võib juhtuda, et me ei saa kööki valmis, sest me plaadid pole kohal. Tema kostis vastu, et siis jääb juulisse ja ma lubasin, et ma annan täna teada, mis seis on. Õhtul teatas torumeeste boss, et plaadid pole veel plaadipoe lattu saabunud, seega sel nädalal ei saa me neid kohe kindlasti. Vandusin veidi. Samas nii saavad poolakad rahulikult töö lõpetada ja ma oma kaardiprojekti teha, sest ma ei saa seda enne teha, kui nemad seinad ja lae ära värvinud on.

On tegelikult hämmastav, kui vähe see kõik mind närvi ajab. Ma olen mingi sisemise zeni leidnud. Või tuimaks muutunud. Pigem vist viimast.

Helistasin just köögipaigaldajale. Järgmine vaba aeg on 26. ja 27. juuli. Noh, ega mul vahet pole, sest ma lendan 4. juulil kuueks nädalaks ära, seega tuleb ta juuli alguses või lõpus on mulle täiesti sama. N. peab ukse lahti tegema ja tüübid sisse laskma, hiljem ilmselt allkirja andma. Tal on muidu just siis see nädal, kus ta peab iga hetk olema valmis CERNi tormama ja ehk on ta kusagil tunnelis, aga ma palun naabri abi igaks juhuks juba ette. Ega mul ka muus osas valikut pole, sest N. on juulis kas Saksamaal või on tal need erinädalad ning augusti alguses lendab ta Eestisse.

Köögimööbel ja tehnika tuleb aga esimesel võimalusel majja kanda. Mind teeb see garaažis hoidmine närviliseks ja lisaks ütles transamees, et paigaldajad kööke ei tassi. Või no õigemini pidi kööki paigaldama vaid üks inimene ehkki ma hästi ei mõista, miks nad kahekesi ei tule, sest külmkappi on ilgelt paha üksi liigutada. Tea kas horvaadil oleks mõni õhtupoolik vaba… “Hei, teeks grilli enne kui te ära kolite! Aa, muide, aita külmkappi ka tassida!”

Loodetavasti saan ma enne Eestisse tulekut siiski hakata asju majja kandma. Tahaks järjest nõud ja muu sellise kraami ära puhastada, aga samas pole mul üleval ei kraanikaussi ega nõudepesumasinat (ülemise korteri oma läks ka katki), seega tea kas tasub üldse pungestada. Samas tuleme me tagasi enne, kui lasteaed algab, seega mul on vaja kahte last hallata ja seega ei saa ma siis midagi tehtud. Sipsiku voodi tuleks ära lihvida ja puidumutukavastase vahendiga üle lasta, aga see voodi on nüüd köögimööbli taga peidus.

Ma tegin ühel hetkel nalja, et no jõuluks sisse. Tee veel nalja…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s