A nagu…

Bulgaarias saab auto numbrimärgi järgi teada, kuhu auto registreeritud on. Plovdivi linna tähistab näiteks numbri alguses olev PB. Me olime vist esimest päeva siin ja läksime poodi süüa ostma, kui teel poodi oli üks autojuht otsustanud oma auto peatada otse keset sõidurada. Ohutuled vilkusid, ju tal oli siis oluline asi ajada. Numbrimärgi esimene täht oli A.

Mina: What does the A stand for?
N.: I don’t know. Asshole?

Täna sõitsime jälle autoga ja N. oli just peatunud, et ülekäigurajal inimene üle lasta, kui jälle üks A-ga algava numbrimärgiga auto mööda tuhises. Asshole indeed. Hea, et jalakäija teeületamist alles alustanud oli.

Kõik sõiduhullud ei tule muidugi vaid A-ga kohast. Täna juhtus ka teine omapärane seik. Olime suurel ristmikul punase tulega peatunud. Meie ees oli vaid ülekäigurada ja lai ristmik. Äkitselt möödus meist paremalt (vaid parempööret lubav rada) auto ja keeras end peaaegu et ristmikule välja sõites meie ette seisma. Kohe tema tagant tuli veel üks auto ja see pressis end meie kahe vahele. Ristmikul teeületust ootavad jalakäijad vaatasid toimuvat mõnevõrra hämmeldunud nägudega.

Mina Plovdivis pigem sõita ei soovi.

2 comments

  1. M

    Kehtib ka Šveitsis, siin pidavat need kõige hullemad autojuhid ka AG-numbrimärgiga sõitma. AG nagu Arschgeige näiteks.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s