Tutvused

Ütlesin paari kuu eest N.-ile, et Bulgaarias olles võiks Sipsiku hambaarstile viia, sest ta pole veel kordagi käinud ja oleks mugavam seda teha kohas, kus ta keelest paremini aru saab.

Vahetult enne lendu selgus, et N. pole asjaga tegelenud. Lõrisesin. N. küsis vanematelt, kas neil on soovitusi ja esmapäeval öeldi, et kolmapäevaks on aeg. Kus, küsisin ma. Plovdivi meditsiiniülikooli lastestomatoloogia osakonnas. Muigasin.

Äi mul, vaadake, on ametilt ortodont, kel veel paari aasta eest oli oma erapraksis ja lisaks abiprofessori (kui assistant professor nii eesti keeles on) koht ülikooli stomatoloogiaosakonnas. Ta jäi 70aastaseks saades (või aasta-kaks enne) pensionile, aga pensionil olemine ei istunud talle eriti ning ülikoolis on õppejõudude puudus, seega mu 73-aastane äi käib praktikume andmas.

Kes teeb kolleegi lapselapsele läbivaatuse? Lastestomatoloogia õppejõud :D Tudengid vaatavad pealt. Sipsik oli täiesti rahumeelne ja hambad on ka ideaalses korras. Korraks lasi Itso-san vaadata ka oma esihammast, kust ta väikse killu on välja kukkuda suutnud, aga selle osas öeldi, et pole vaja miskit teha (ja ega ta ka rahumeelselt laseks).

One comment

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s