Ei viitsi…

Prügifirma helistas mulle täna me lammutusprügi jaoks vajaliku konteineri asjus. Ma olin veebilehel küll palunud, et nad helistaks 9 ja 12 vahel, aga see, et nad helistasid veidi pärast kella kahte, mind eriti ei üllatanud. Ega pahandanud. Pigem olin ma rõõmus, sest nad on väga kiired vastama. Eile õhtul saatsin päringu, sain kohe täpsustava kirja vastu ning täna siis helistati. Oli veidi naljakas telefonikõne, sest ma olin parasjagu loomapargis. Selles loomapargis, millest Genfi maanduvad lennukid väga madalalt üle lendavad. Ilmselt oli mu vestluspartner mõneti segaduses, miks lisaks lennukite mürinale taustal ka hanesid kuulda on. Saime siiski jutud räägitud ja loodetavasti saan homme tünnile hinnapakkumise. Järjekordne asi tehtud. Saaks torumeestelt ka mingi vastuse kätte, oleks tore. Tahaks väga teada, millal nad alustavad. Homme. Ma pommitan neid homme. Täna lihtsalt pole enam jaksu.

Vannituppa tuleb plaadid välja valida. Üldse ei vaimusta. Tähendab. Vaimustaks, kui N. poleks kõigi lahedate asjade vastu. Tuleb ilmselt midagi igavat või no tagasihoidlikku. Segisti ja duši peaks ka otsima. Musta tahaks, sest köögisegisti on must. Üldse ei viitsi sellega tegeleda… Mul on peas pilt olemas, aga keegi teine võiks sinna sobituvaid asju otsida. Ilmselt lähen lihtsalt ehitusmaterjalipoe kodulehele ja valin viimasel hetkel sealt midagi välja. Sundolukorras ongi lihtsam otsuseid teha, sest sa oled sunnitud otsuse tegema.

Oh pagan, ma pean otsustama, kuhu me põrandaküttesõlme teeme! Vannituba oleks kõige loogilisem koht, aga et mul valamukappi ei tule, tuleb torud kuidagi ära peita. Ja torumeestega tuleb ventilatsioonist rääkida, sest mul on üks mõte, aga no nad ju ei vasta üldse. Öög, ma tahan, et remont saaks lihtsalt kuidagi imeväel valmis ja ma ei peaks rohkem närvirakke sellele kulutama, aga see variant ilmselt laual ei ole.

11 comments

  1. Alex

    Kui valamukappi ei tule, siis pane ilusad roostevabad torud. Jããb seffff ja ei pea midagi peitma. Must veesettega kokkupuutuv kraam on tõsine nuhtlus kui sulle just koristamine ei meeldi.

  2. Alex

    Plastmassi on kergem vãrvida kui roostevaba terast :p aga roostevaba ühendused on visuaalselt kenamad.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s