Saaks lahti

Selle minikolimise juures (alumiselt korruselt ülemisele) on üks hea asi see, et see annab võimaluse asju sortida ning mõnest asjast lahti saada. Viskasin näiteks vanapaberikasti vanu loengumaterjale. Ei, mitte ülikooliajast, hilisematest koolitustest olin paari alles hoidnud ja korduvalt kaasa kolinud. Sellist kraami on tegelikult veel, mille võiks ära hävitada, aga hing pole veel valmis. Veider nostalgia. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida.

Tahtsin hoopis mainida, et mul on hulk Imse Vimse vastsündinu riidemähkmeid (sisud ja katted) ning igasuguste muude firmade suuremas suuruses kattepükse (sisud on nii läbi, et lähevad ilmselt mõne kastpeenra põhja, sest puuvill on täitsa komposteeruv asi). Kõik on muidugi kasutatud, kuid neis on veel piisavalt elu sees, et neid veel kasutada saaks. On ehk siin lugejate hulgas kedagi, kes neid sooviks? Olen ühes kohalikus grupis neid ära anda proovinud, aga ei läinud kaubaks. Euroopa piires saadan täitsa tasuta postiga kohale, Eestisse saan juulis ka ise ära tuua, Euroopast väljapoole pole mu meelest keskkonna aspektist enam saatmisel väga mõtet :)

Kui on huvi, siis palun jäta kommentaar või kirjuta serverisirvija Gmaili aadressile. Võin saata fotosid ja täpsema koguse (pean selleks kotti inspekteerima).

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s