Novax Djocovid

Õhtul oli telekas lahti ja BBC pealt tulid uudised (jah, me vaatame, kui üldse vaatame, inglisekeelset telekat. Saksakeelne on teisel kohal ja prantsusekeelne… no sellest me ei räägi). Nagu ikka, mängiti esimesena suuremate põhiuudiste õrritajaid.

Downing Streeti peod. Ohkan: “Mul on sellest Johnsoni peoteemast juba täiesti kopp ees. Kaua võib! Saagu temast juba lahti! See teema on sama tüütu kui–” Novak Djokovici viisasaaga jätkub. Mina: “Sama tüütu kui see neetud Djokovici viisa! Miks ühe tennisisti viisa peateema on? Nagu maailmas tähtsamaid asju enam poleks!” Prints Andrew kohtuasi. Mina ägan vaikselt ja panen teleka kinni.

Novax Djocovidit nägin ühe YouTube’i video pealkirjas. Ma ei tea, mis loogika järgi algoritm mulle videoid soovitab, sest tennisest huvitun ma umbes sama palju kui snuukrist ja ma võin käsi südamel vanduda, et ma ei huvitu viimasest absoluutselt. Ma isegi ei tea, mis snuukri ja piljardi vahe on. On seal üldse mingi vahe? Näe, mind ei huvita isegi nii palju, et ma vaevuks seda guugeldama.

Ja täiesti suvalisele teemale hüpates. Meil on krundi teeäärses osas päris järsk nõlv (ja garaažiukse ees ka) ja mulle jäi internetis see silma:

Jaa või jaa?

3 comments

  1. Mar

    Omg jaa, ma ka täna hommikul uudiste taustaks porisesin, et cmoon, keda see viisasaaga huvitab, rääkige päris uudiseid kah vahelduseks!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s