Googleisez

Käisin täna Carrefouris. Ma enamasti ei käi seal, sest sealsed töötajad on kõik kergelt depressiivse olekuga, turvamehed kuidagi ebaviisakad ning väidetavalt ei kohtle pood oma töötajaid just eriti hästi (mis selgitab depressiivsuse ja ebaviisakuse). Täna käisin, sest see jäi mulle lihtsalt tee peale ja vahel on ikka tore käia poes, kus sa ei tea, kus asjad asuvad.

Kassas pidin peaaegu asjad maha jätma ja minema kõndima. Mulle sattus algaja kassapidaja (väga armas oli), kellele sattus otse minu ette kaks daami, kes ostsid suurel hulgal kodutekstiili ning tahtsid ära kasutada suure kuhja mingeid kuponge. Ma olin oma asjad kõik juba lindile pannud ja ma ei viitsinud neid sealt tagasi kärusse tõsta, aga ilmselt oleks pidanud, sest see protsess võttis ebanormaalselt kaua aega. Oleks nad selle kõige peale veel tšekiga maksma hakanud, oleks ma vist tõesti karjudes minema jooksnud.

Suures Carrefouris on üks geniaalselt hea asi küll. Neil on vaid üks kassajärjekord (olgu, lisaks erikassad ka) ehk et kõik seisavad ühes sabas ja liiguvad vastavalt vabanevatele kassadele edasi. Enamasti see ilmselt aitab vältida olukordi, kus keegi pikalt kellegi pärast passima peab. Sel korral ei vedanud.

Pärast kassasid on laud, kus saab telefuunarit laadida. Ilus prantsuse keel, kas pole?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s