Kevadine

Ülemise foto tegin eile. Tänaseks pole memmest raasukestki järgi. Ainult sajab ja sajab ja sajab… Sakslased oleks pidanud räätsade asemel kanuud laenama (ei, meil pole tegelikult kanuud).

Mu kuhilpeenar paistab taamal. Näeb veidi välja nagu peidaks ma mingeid kuritööjälgi. Ausalt, sinna pole laipa peidetud! Samas… ilmselt tuleks rammusad kõrvitsad… hmm…

Ilmselgelt vajame me sinna aianurka, kus see suur puu kõrgub, veel haljastust. Taluniku songermaa ja hispaanlased (tolle maja üürnikud) paistavad muidu liiga hästi kätte. Songermaa häirib, hispaanlased mitte. Sarapuud kohe kindlasti, aga ehk ka kuusk. Sakslased pakuvad meile jõulukuuske (ilmselt hoopis nulg, ma täpselt ei tea). Nad ostsid suure potikuuse/nulu/okastega puu ja teoreetiliselt saab selle müüjale tagastada (istutatakse maha ja/või müüakse järgmiste jõulude ajal jälle maha), aga nad pakkusid, et ehk me tahaks. Nad kolivad kevadel Münsterisse (kellega ma siis saksa keelt räägin!?) ja see oleks neist kena mälestus. Saaks igal aastal aias jõulupuud kaunistada ja Tannenbaumi ümiseda. Idee negatiivne külg on see, et kuuse kasvades meil aiast seda va Mont Blanci ei näeks, aga samas meid vist väga ei morjendaks see. Saab alati aiast välja kõndida ja paar sammu astuda, kui seda mäge näha vaja on.

7 comments

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s