DPDsselt loll

Saatsime 6. detsembril kaks pakki teele. Ühe USAsse, teise Eestisse. USA oma on juba paar päeva kohal, Eesti oma… Õde andis mulle just teada, et DPD on talle saatnud paberkandjal kirja, et neil on talle pakk, kuid ei saa seda puuduliku aadressi tõttu kohale toimetada. Ma kordan. Postiga ja paberkandjal tuleb kiri, et kirja saatja ei tea kirja saaja postiaadressi.

Minu leegitsev viha DPD suunas aiva kasvab.

Ühtlasi tahaks ma teada, et millega see Omniva täpsemalt tegeleb? Ma oleks arvanud, et rahvusvahelise tavasaadetisena tulnud paki viib siiski kohale Omniva, mitte DPD.

4 comments

 1. maavillane

  Mina podisen Prantsuse postiteenistuse peale, õigemini küll vist ühe idioodist( vabandust, mul pole hetkel muud sõna) postijoni peale, kes jättis mu hostpere juures elavale lapsele paki kätte viimata, sest “antud aadressil ei ela sellist inimest”. Postkasti peal oli lapse nimi täitsa olemas, ainult et “euroopapäraselt” ilma kriipsuta Õ peal, paki peal oli õige nimi…. Mul ei ole sõnu. Kuna Omniva rahvusvahelist pakijälgimist ei tee, sain asjast aimu liiga hilja ja nüüd eksleb see pakk juba kuu aega mingeid teid pidi mulle tagasi.

  • Rohelohe

   Jeerum, see on küll täiesti idiootne! Liiatigi on mulle postkasti võõraste inimeste asju pandud ehkki nende nimesid postkastipeal pole.
   Omnival mingi jälgimissüsteem ju on, ma sain vanemate saadetut küll jälgida ehkki, tõsi küll, see polnud just märkimisväärselt täpne…

   • maavillane

    Omniva jälgib niipalju, et ütleb sulle, saadetis väljus asukohariigist – saabus sihtriiki – saadetis on kätte toimetatud. Selle “saabus sihtriiki” otsas ootasingi ca kaks nädalat rumala peaga, et no millal nad siis nüüd Pariisist selle välja saadetud saavad, kuniks meie Omniva tädi mulle mingist ” salajasest ainult neile teadaolevast süsteemist vaatas, et pakk on uuesti Pariisis tagasi ja liigub minu poole. Netis kaevates leidsime ise siis ka Prantsuse süsteemi pakkide jälgimiseks, aga selle paki puhul sest enam kasu polnud. Igatahes jälle kogemuse võrra targem, mis muud.

   • Rohelohe

    Oh sa vana sigudik! Ja mind jätkuvalt vaevab põletav küsimus ses osas, et mida see Omniva siis üldse teeb?

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s