Natüürmort

Loodus õilmitseb…

Tuleb naine, ühelt poolt, mootorsaega!

Teiselt poolt tuleb veel üks! Metallidetektoriga!

Leitud! Vist…

Kui nüüd täpne olla, sain seal kusagil sarapuuköndi kohal piiksu. N. saagis järgmisel päeval köndi madalamaks (mul tuli sael täpselt viimast kasvu langetades kett maha ja ma ei julenud ise tagasi panna. Või no tagasi võinuks panna, aga tööle poleks enam julgenud panna) ja selgus, et piiritähis on täiesti kännu all. Mõõtsime sealt järgmiseni maa välja, veidi otsimist, paar vana metallirisu ja…

Kõik leidsime üles ja et õige piir vähendaks me aeda, otsustasime ehitada aia maja ette ja taha. Hobukopli poolele paneme kopli postide vahele mingi sõrestiku ja puid-põõsaid. Kuniks jonnakas vanamees lahkub ja me väikese maatüki loodetavasti ära osta saame. Mõtlen siin, et mida sinna panna. Puudest tahaks kaske ja pihlakat, kuid mõlemad on siin haruldased. Aianduspoest saaks kolmemeetrise kase 150 euroga! Võtsin mänguväljakul olevalt kaselt seemneid, ühe pihlakakobara napsasin Šveitsis jalutades. Panen ise oma võsa kasvama? Me nimelt tahaks võsa. Hea vihta teha :)

Põõsaste osas kaalun ebaküdooniat, kibuvitsa, rosmariini ja ehk ka sõstraid-karusmarju. Seal on päikest nüüd küll, võiks sobida. Mulle meeldiks pigem istutada n-ö kasulikke püsikuid ehkki ma kahtlustan, et magnooliat on mul siiski ka vaja.

Tokid tähistavad piirikive.

P.S. Kabett on Sipsiku sõna kreveti kohta.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s