Käes!

Täna paar minutit pärast viite said meis ametlikult majaomanikud. Kui ma ligi 17 aasta eest Tallinna korteri ostsin, sain ma kaasa ilusa paberipaki. Aastal 2021 Prantsusmaal ei saa sa midagi, mis on mõneti üllatav, sest nad jumaldavad pabereid. Allkirja andsime ka “digitaalselt” ehk puutetundliku ekraani peal ning otse mingisse notarite andmebaasi.

Järgmisel nädalal üritan paari aiahooldusfirmaga aia ehitamisest rääkida. Neil võiks ehk maamõõtjate kontakte olla. Aknafirmasse peaks ka maad kuulama minema, aga see vajab ilmselt lapsevaba aega ja seda mul väga lähiajal näha pole. Või no Sipsiku võib kaasa võtta, ta on nõus rahulikult uudistama. Tervel on ettearvamatum. No ja see urrima internetifirma võiks meie modemit installeerima tulla. Istume siin eelmise omaniku ühenduse otsas, sest nad lihtsalt uimerdavad.

18 comments

 1. Alex

  Äge! Hakka või siseviimistluse asju autosse tõstma ja ise kaema tulema :) Teitel on see moosisaia pidu?

 2. Mar

  Koduõnne! Alles see ju oli, kui otsisite ja unistasite :) Lugejana lendab aeg ikka kohe eriti kiiresti noh!

  • Rohelohe

   Aitäh! Ega see protsess on tegelikult mõnes mõttes ka kiire olnud. See leidmise osa just. Bürokraatia on teine asi 😁

 3. Yxkb

  Palju õnne! Sain ise majaomanikuks Eestis eelmisel aastal. Ja ka meil ei saa mingeid pabereid selle kohta. Paberi peal allkirjastatakse leping, aga see jääb notaribüroosse ja kui sa soovid endale kaasa seda paljundatult, siis tuleb raha maksta. Me ei soovinud.
  Ma olin kaua endale maja soovinud ja olen siiani väga rahul oma otsusega. Soovin ka sulle sinna majja palju armastust ja häid hetki!

  • Rohelohe

   Palju õnne sullegi! Ma juba tunnen mingeid väikesi muutusi oma suhtumises. See, et me juured päris mitmeks aastaks siia maha paneme, paneb mind näiteks külatänaval kohatud inimesi teise pilguga vaatama ja isegi kohati mõtlema, et peaks seisma jääma ja lobisema, kui keegi aias tööd teeb. Looks uusi tutvusi :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s