Suhkruvaba

Sõin Rõngu Pagari rummipalli ja vaatasin üllatunud pilgul pakendil olevat väidet, et sinna pole lisatud suhkrut. Millega nad selle siis magusaks tegid? Kondenspiimaga. Milles on 45% suhkrut. Kondenspiim on toote koguselt neljas koostisosa. Ma ei tea, sama loogika järgi võiks siis veganile serveerida aedviljasuppi, kuhu on sisse hakitud grillvorsti, sest vorst pole ometigi liha ja seega on supp täiesti lihavaba. Või ei?

Nädal seda “puhkust” on möödas. Kas pole mitte suisa suurepärane kokkusattumus, et Tervel otsustas just nüüd (ilmselt) kõiki oma hambaid korraga kasvatama hakata ning ma pole Eestisse saabumisest saadik (no tegelikult juba ka Zürichis) ühelgi ööl vist kuute tundigi magada saanud. Üks öö oli vist isegi napp kolm tundi. Kõndisin kelle kolm öösel titega õues ja vaatasin, kuidas siil askeldas.

Ma vihkan päeval uinakute tegemist, aga ma nüüd teen. Mis tähendab, et mul pole ikkagi mahti kirjutada ja lugeda, sest ma magan siis, kui ma seda teha saaks. Triinu Merese “Kuigi sa proovid olla hea” edeneb küll kenasti. Ma ei kutsuks seda küll ehk ulmeks, pigem fantaasiaks, aga ma ehk ajan siin juuksekarva lõhki :) See raamat on hea. Kohati suisa raiskamine minu hetkeseisundit arvestades, sest ma olen kui 30 päeva kõrbes konnanud ja nälginud inimhing, keda peaks lahja leeme, mitte gurmeeampsuga kostitama.

Nii, ma lähen tellin nüüd Põnnile (kuigi, kas teise klassi mineva lapse kohta tohib enam nii öelda?) kingituse ja endale telefoni ära. Äkki õnnestub homme isegi linna minna. Täna tegelikult juba käisin, aga Sipsikuga, sest ta tahtis rongiga sõita ja ma viisin ta siis Miiamillasse. Ma tahaks nüüd üksi minna ning raamatupoes, kaltsukas ja mõnes põnevas lokaalis akusid laadida. Muidu läheb järgmise õlekõrrega selle ülinärvilise kaameli selg küll katki.

2 comments

  1. pelagia5

    Edu! Ma olen kuu aega Eestis olnud, aga Paavli kaltsukasse pole veel ikka jõudnud… Ükskord tuleb mul lastevaba aeg ka, ma ei kaota lootust :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s