Veel üks küsimus

Mul on plaan Eestis olles iga nädal vähemalt korra massööri juures käia, et ta minust stressi ja pinge välja mudiks ning sellega seoses olen ma avatud massöörisoovitustele. Ma tahaks kedagi, kes teeb pigem tugevamat massaaži. Mu senini parim massaažikogemus oli ammu-ammu (vähemalt 15 aasta eest ammu) Pühajärve hotellis, kus üks vuntsiga vana lisaks selja mudimisele ka mu käsi sikutas-raputas. Ma kõndisin hiljem kui pilvedel. Kahjuks ma ei tea ta nime ja vaevalt ta enam tegutseb. Ilmselt oli mingi pool-kiropraktik. Ühesõnaga, kui teil on Tallinnas asuvaid häid massööre välja pakkuda, siis olen üks suur kõrv. Ja valutav selg. ja stressipundar.

8 comments

 1. punanemammu

  Julgen Sulle soovitada oma massööri, kes tegutseb Tondi tennisekeskuses. Mu sportlastest lapsed käivad samuti tema juures :)
  Kirjutan meili koos kontaktiga.

 2. Mai

  56649056 Margit Lasnamäel. Ei ole ammu käinud, ei tea, kas enam tegutseb. Aga massaaž on hea ja tugev (kui Sa nii soovid). Ta on ka väga palju õppinud igasuguste tarkade inimeste juures.

 3. Hõbe

  Minu shiatsu massaaži mees võttis kahe-kolme korraga seljavalu, pole mul ei igakuiseid migreene ega midagist enam. Ja kui ma kehvasti kukkusin ja mittepainduva põlvega ringi liipasin, igal sammul valust oiates, siis ühe korraga sain tagasi liikuvuse ja kadus 90% valust. Shiatsu, japanese magic.

   • Hõbe

    Praegusel, kahjuks, kuigi kuigi – nad lähevad küll juulis-augustis eestisse ka (eesti-prantsuse pere) Uurin, kas miis on kogu aja seal, siis jagan kontakti ka.

    Shiatsu kogemust jagasin enne selleks (sestet ei mõeld ju, et kontaktid jms), et klassikalisest massaažist kaugemale vaataksid. Riided seljas väänatakse shiatsus valud ära!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s