Lukus linn

Homme on väga halb päev Genfi kesklinna elanikele, sest Biden ja Putin saavad kokku ning selle tähtsa päeva puhul on kesklinn tavasurelikele põhimõttelisel suletud. Nagu üks välismaalaste blogi, mida ma loen, nentis, tuleb homme ujumislestad kotti panna ja üle järve ujuda, sest see on ilmselt kiireim viis ühelt kaldalt teisele saamiseks. Mina aga hakkasin mõtlema, et kui oleks võimalik inimeste mõtteid ja kavatsusi teada (nii “Minority Reporti” stiilis), siis kumma surma maailmas rohkem tahetaks? Putini või Bideni? Putin on teadagi mölakas, aga Biden on USA president ja juba ainuüksi see tiitel paneb osa maailma sind vihkama. Ole või ema Teresa ja Gandhi ristsugutis. Ei, ma ei väida, et ta seda on. Juhuks kui segaseks jäi.

Mul tuleb aga reedel vurada Annemasse’i oma teise sutsaka järele. Ilmateade lubab äikest (aga siin piirkonnas on ilmateade nii muutuv, et midagi ei saa uskuda), mis oleks muidugi halb, sest ma lähen Annemasse’i juba varem, et auto hooldusesse viia ning ma ei tahaks hästi paduvihmas ringi lonkida. Õigus, ma pidin järgi vaatama, kus seal see suur keraamiliste plaatide pood on. Võib siis juba aega kasulikult veeta.

Mu süstiaja osas tuli mulle ka meeldetuletus, mida nähes ma kulmu kergitasin. Ajaks on märgitud 17.02. Kellaajaks. Kas ma võin protesteerida, kui ma täpselt kell 17.02 oma süsti ei saa?

Lõpetuseks aga mõtlemisainet tulevastele netistaaridele:

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s