Kanarünnak

Läksin lähedalasuvasse talupoodi, et kaubavalikuga tutvuda ja kohe, kui talusse viivale teele keerasin, veendusin, et neil on eriti vabapidamisel kanad. Jooksid mööda teed ringi. Jooksid auto suunas. Jätsin poolel teel auto seisma ja katsusin neid ära ajada, aga andsin siis alla, võtsin Sipsiku ja kõndisime poe poole. Siis tuli veel üks auto. Kõndisin selle juurde ja sõnasin, et näe, kanadele meeldib mu auto, aga äkki te ajate nad eest ära ja ma saan siis auto eest ära liigutada. Mees rehmas käega ja ütles, et pole vaja ning sõitis läbi kanade. Avanes samasugune pilt kui Moosese jüngritele Punase mere ääres.

Käisin poes ära ja küsisin müüjannalt, et kuidas ma minema saaks. Kanad on ees. Too rehmas käega ja ütles, et sõitke aga rahulikult edasi, nad lähevad eest ära. Viisin lapse ja kauba autosse, peletasin paar kana auto eest ära, aga mind nähes hakkas suurem kari oma kuudi juurest auto poole tulema. Nagu mingi zombirünnak!

Tagurdasin ettevaatlikult (parkimiskaamera abil nägin, et ühtegi sulelist auto taga ei ole) ja kui olin kindel, et ühtegi kana ka otse ratta ees enam pole, hakkasin ettevaatlikult edasi sõitma. Auto andurid pinisesid, aga ühtegi kana minust maha lebama ei jäänud. Samas, oleks see vast värske liha olnud…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s