Noa laev

Õues sajab. Ma ei tea enam mitmendat päeva. Oot, pühapäeval oli soe ja ilus, kõrvetasin turja ära. Esmaspäevast saadik siis, aga enne eelmist nädalavahetust sadas ka suht lakkamatult. Vahel korraks selgineb, paar korda on isegi viimaste päevade jooksul päikest näha olnud, aga vaid loetud minutiteks. Mu terrass sobiks väikemutukatele ujumisbasseiniks, mu maasikad ilmselt mädanevad ära, mureleid ei saa pritsida (veidi roosteplekke on lehtedel näha) ja pidev toas passimine hakkab vaikselt ajudele. Ilmateade järgnevaks seitsmeks päevaks lubab keskmiselt 12 kraadi ja vihma. Hakka või laeva ehitama ja loomi koguma…

4 comments

  1. Nell

    Eestis põhjaosariigud said vihma aga Pärnus päikesesära ja vaat, et rannailmad. Vett peenarde kastmiseks vean toast kastekannuga kuna vihmaveetünnid (kogume kastmisvett räästast) täiesti kuivad…. Äkki jagaks, pool päikest sinna ja pool vihma siia?

  2. M

    Mulle isegi meeldib see püsivihm, aga ma lähen nädala pärast ka natuke vihmavaesemasse kohta puhkusele :D Kui seda ees poleks, siis ma hakkaks ka vaikselt ära tüdinema sellest.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s