Sookollid

Ma ei mäleta, et ma oleks pidanud kunagi Sipsiku titeajal juhtmete jmt pärast muretsema, kuid mingit hülgelikku liikumisviisi harrastav Tervel on viimastel päevadel väga järjekindlalt elutoas olevaid juhtmeid sikutama– kuidas hülged üldse maal liiguvad? Latsuvad?. Latsutas juhtmeid nätsutama. Tea kas peaks mühatama, et kohe näha, et mees. Tehnika kohe huvitab.

Sipsik sai oma Nuuskmõmmiku lõpuks kätte ja võttis suht esimese asjana tal püksid jalast, et nentida, et Nuuskmõmmikul on pepu. Tugev kaasaegne naine kasvab mul siin. Ei mingit ninnu-nännut, kenal kutil tõmmatakse lihtsalt kohe esmatutvumisel püksid jalast.

Mina aga avastasin täna juhuslikult, et pükstel, mida ma pea koguaeg kannan, on tagumiku peal auk. Selgitabki vast, miks eile tänaval kohatud ületeenaabrimees mulle kuidagi eriti sõbralikult tere ütles. Suurim mure pole aga mitte mingi hägune mainekadu vaid mure selles osas, kust endale asenduspüksid leida. Mulle ei meeldi internetist riideid tellida! Tõsi, need püksid tulid Amazoni kaudu. Ma olin sunnitud neil kummi järele laskma, sest “one size fits all” tähendab üldiselt seda, et ei sobi eriti kellelegi.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s