Lihavõttejänku

Leidsime täna õhtul oma aiast. Esimesel katsel omanikku ei leidnud, aga kõige tõenäolisem kandidaat on üks pere, kes hiljuti ära kolis. Lähen homme sinna majja tagasi ja uurin, kas uuel elanikul on kontakte. Veider küll, kui kolides üks jänku maha jäetakse ja otsima ei tulda.

Hetkel on jänku Franzu puuris. Homme lasen mõneks ajaks aeda lahti, aga ta hüppab päris kiiresti, seega tuleb silma peal hoida. Huvitav kui kaugelt ta maksimaalselt tulla sai?

6 comments

  • Rohelohe

   Ei. Käisin just puuri laenamas ja allapanu ostmas. Nädalakese ootame, siis pakume adopteerimiseks kas foorumis või varjupaiga kaudu.

   • Rohelohe

    Kui ta 100% õues elaks ja lapsed ise ta puuri koristaks, siis vabalt 😂 Aga õues on talvel liiga külm ja lapsed liialt pätakad. Aga no vaatame. Äkki on pärast juba kahju ära anda.

 1. Sirle

  Lastest vist puuripuhastajaid veel pole niipea tõesti. 😄
  Oled kindel, et talvel oleks külm õues? Küülikuid ju muidu peetakse talvel õues? Muidugi, mõned tõud on ehk õrnemad külma suhtes.
  A taimedele väetis oleks siis edaspidi omast käest võtta. 😄

  • Rohelohe

   Ma natuke guugeldasin ja kääbusküülikuid pigem jah ei tohiks külmaga õues hoida ehkki kui neil soojendusega majake on, siis ehk tohiks? Ma ei tea. Tõsi ta on, et ma sain just kätte asja, millest saaks suurepärase küülikuaediku ehitada: https://buildwithhubs.co.uk/ Mahutaks ära küüliku, paar kana ja mõne eluka veel.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s