Ennelõunal või pärastlõunal

Meil saabus vahepeal väga soe kevad, mis pani mõtlema, et olekski viimane aeg see grill ära osta. Tegime lõpliku valiku ning N. tellis teisipäeval ära. Jättis minu kontaktandmed, sest ma olen pigem kodus ja tolle prantsuse keelega saan ma ka veidi paremini hakkama. Eile hommikul saabus sõnum: “Teie saadetis on saabunud meie logistikafirmasse, palun helistage, et kättetoimetamiseaeg kokku leppida!” Unustasin selle eile sootuks ära ja hakkasin siis täna helistama. Hommikul istusin tükk aega ootel ja ei edenenud kuhugi, sest seda funktsiooni, et “helistage mulle tagasi”, neil muidugi polnud. Helistasin veel paar korda, aga sama lugu, Proovisin pärastlõunal uuesti. Sain kohe ühenduse.

Mina: Tere, mu saadetis on teie käes.
Firma: Andke palun saatenumber.
Mina annan numbri.
Firma: Esmaspäeval saame ära tuua.
Mina: Kuna täpsemalt?
Firma: No ennelõunal või pärastlõunal.
Mina: Nojah, eks ma siis olen kodus.

Grill kaalub 87 kilo ja see tuleb ise kokku panna ehk et see keraamiline muna jalgadele tõsta. Komandanditund hakkab kell 18.00. Vist ei saa kohe kedagi külla grilli kokku panema ja grillima kutsuda.

Ja enne kui hakkate virisema, et teil seal külm ja kole ning meil siin nisuke kliima on, siis ma mainiks, et mul oli au oma tütrelt 19. veebruaril puuk eemaldada. Nondel hetkedel tundub see -20 päris tore asi…

6 comments

 1. kuidas kasvatada inimest

  Puugid, võeh! Kui muidu saan veel aru, et toiduahel ja nii, siis puukide olemasolu tundub küll üleliigne. Õnneks nad seal teie kandis vist ei ole vähemalt nii haiged kui Eestis – ei ole ohtu saada ehk viirus-loteriiga väike soovimatu kingitus?

  • Rohelohe

   Noh, nii haiged pole, kuid täitsa võimatu see pole. Kõik peale Terveli on meil entsefaliidi vastu vaktsineeritud ja borrelioosi osas tuleb lihtsalt veidi aega silm peal hoida. Õnneks antibiootikumidega ravitav, kui õigel ajal jaole saada.

 2. Nell

  Meie külm ja kõle sai (vist) ka lõpuks otsa. Eile käisin Pärnu rannas jalutamas ja tuvastasin, et päikesepoolsetel põõsastel olid pisikesed pungad ja pajutibud täitsa nähtavad. Andis lootust…

 3. punanemammu

  Miinuskraadidega on hetkel kehvasti kodumaal. See-eest lendab ringi uimaseid liblikaid! (kontrollitud fakt, matkal nägin).
  Grilli osas – kas Green Egg?

  • Rohelohe

   Ei ole Green Egg. Nood on absurdselt kallid. Selle raha eest, millega nende tillema versiooni saab, saab Klarsteini suure, millel on pitsakivi ja kuhu me Bulgaaria grillalus ka mahub. Me nii suured eksperdid pole, et vahet märkaks 😁

   • punanemammu

    Endiselt grilli otsinguil…vaatasin Klarseini suurt ja hind väga mõistlik. Eestis on analoogide hinnad ikka ulmeliselt kallid.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s