Segregatsioon

Sipsikul on viimasel ajal kombeks oma pehmeid mänguloomi toast tuppa kanda. Toob neid mulle voodisse, võtab kõik uinakusse minnes kaasa ja diivanil raamatut lugedes peavad muidugi kõik loomad ka diivanil olema. Loomad, aga mitte muumid. Meil on nimelt Muumitroll ja Muumipapa, mis me Bulgaariast kaasa napsasime, sest seal polnud neid enam kellelgi vaja. Panen mina õhtul loomad-muumid ära riiulisse ja päeva jooksul avastan, et loomad on mööda maja laiali, aga muumid on Pikleri kolmnurga all. Ja nii iga päev. Ma üritasin lapselt küsida, et miks ta muumid sinna viib ja miks muumid loomadega koos olla ei või, aga tema vastus oli küll väga ilmekalt esitatud, kuid mulle täiesti mõistmatu.

Just seda kirjutades lohistas Sipsik N.-i susse kandes end koos muumidega Pikleri kolmnurga juurde ja suskas muumid läbi redeli kolmnurga alla. Loomad ja muumid ei tohi koos olla!

One comment

  1. Piret

    Räägi veel, et ajud ei vaja kategoriseerimist. Väike aju töötab selle kallal täiesti iseseivalt. Ilma, et keegi seda õpetama peaks.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s