Tševoo?

Te ehk mäletate, et mulle kippus vahel hilisõhtuti-öösiti miski mõneti purjus keskealine vene mees helistama ja Koljat otsima? Ma blokeerisin ta numbri lõpuks ühel hetkel ära, sest no kui inimene ei saa pärast ma ei tea mitmendat korda aru, et tal on vale number, siis ei ole mõtet temaga enam sel teemal rääkida.

Eile helises mu telefon pool kaksteist öösel (ehk siis Eestis pool üks). Ma magasin. Telefon oli, nagu pea alati, elutoas, sest ma ei hoia telefoni vaat et kunagi magamistoas. Kui ma virgusin, mõtlesin kõnet ignoreerida, aga telefon aina plärises ja nii ma end püsti ajasin. Tundmatu number. Vajutasin selle kinni ja kohe helistati uuesti. Ma sisuliselt röögatasin telefoni, et mida te mõtlete, et te mulle keset ööd helistate, kas te ei saa aru, et teil on vale number!? Mida mulle vastati? Tuttav hääl venitas vastu: “Tševoo?” Blokeerisin siis selle numbri ka ära.

Kuidas inimene ei saa aru, et kui tema telefonis olevalt numbrilt ei vasta Kolja kunagi ja ühel hetkel ta numbrile isegi helistada ei saa, siis ehk ei peaks seda numbrit oma teise telefoni ümber tõstma? Ja miks tal, kurat küll, seda Koljat alati öösel vaja on. On too ta viinadiiler või?

Huvitav kas telefonis saaks kuidagi seadistada nii, et näiteks õhtul kella kümnest kuni hommikul seitsme-kaheksani läheb telefon ise automaatselt hääletu peale? Tuleb guugeldada…

4 comments

  1. Kris

    iPhone’idel on selline võimalus, et sead enda poolt valitud ajale “do not disturb”. Ning sel ajavahemikul tulevad läbi ainult lemmikuteks märgitud numbrite kõned ja sõnumid. Teiste omad läbi ei tule. Androididega kahjuks nii kursis pole ja ei tea kas või kuidas neil see toimib :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s