Vaid virin

Me tervisekindlustus läks kevadel popiks ja noortepäraseks kätte ning laseb nüüd dokumente (loe: retsepte, arveid ja maksekinnitusi) netis esitada. Ei peagi enam pabereid paksult täis hiigelümbrikuid CERNi sisepostiga teele saatma. Hurraa! Väga meeldiv neist ning üldiselt toimib süsteem hästi. Välja arvatud täna, kui ma olin üles laadinud paar PDFi ja fotot, nende juurde selgitused lisanud, kõik vajalikud linnukesed kirja pannud ja siis jooksis süsteem kokku. Grrr! Ja uuesti sisse ta mind ka ei lase, sest mu veebilehitseja on veendunud, et leht üritab mind ninapidi tõmmata ja andmeid varastada.

Ühtlasi tahaks ma öelda, et WordPress võik lõpetada nende “geniaalsete” uuenduste tegemise, sest mu meelest läheb see keskkond siin hoogsalt vaid allamäge. Statistikaleht pool aega ei tööta ja nüüd on tekstide lisamise leht puhta kasutajavaenulikuks tehtud. If it ain’t broke, don’t fix it!

One comment

  1. Ene

    WordPressi osas kirjutan kahe käega alla! Eile lisasin pilte ja no ei suutnudki välja nuputada, kuidas saaks lisada korraga suurema portsu pilte ja seejärel neile ka allkiri kirjutada. Lõpuks urisesin ning lisasin ükshaaval, tehes selleks kordades rohkem klikke kui varem.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s