Smaragdroheline unistus

Kiikasin hommikul korraks Pinteresti ja nägin seal täiesti uskumatult ilusat “mantlit”. Ma kirjutan “mantel”, sest pigem on see pikk jakk, sest mantel on mu peas siiski miski, mis on mõnevõrra soojem.

pitsmantel

Pilt siit.

Märkasin, et see on Etsys müügil olev asi ja klõpsasin peale. Oh sa vana… Küll on hea, et ma hetkel midagi tellida ei saa, sest ilmselgelt ei saa ma end mõõta, sest mu proportsioonid on kõike muud kui tavapärased, aga ma tahaks sealt poest vaat et kõike!

Näiteks seda jakk-mantliga samas toonis ja stiilis kleiti, seda jällegi smaragdrohelist kleiti, seda lahedat kahevärvilist kleiti (ning jah, muidugi koos selle jakiga, palun!) ja ehk ka midagi veidi tagasihoidlikumat nondeks päevadeks, kus kogu maailma tähelepanu vaja pole.

Jah, smaragdroheline on ilmselt mu kõige lemmikum värv ehkki mu meelest on mu ainus sellevärviline ese too Ivo Nikkolo kleit, milles ma abiellusin. Ilusat smaragdrohelist ei leia poest eriti.

Mul jäi pärast Sipsiku sündi tegemata suur pesuosturetk, mis tuntud ka nime all “saagem tagasi paremasse vormi kui enne ning ostkem kapp ilusat kvaliteetset pesu täis”. Mul on tunne, et kui see vorm ühel hetkel saabub, läheb käiku nii see pesuretk kui ka üks suurem tellimus sealt poest. Mitte et mul kapp kleite triiki täis poleks (pesu osas on seis samas väga nutune). Kleite, mis ka seda paremat/taastuvat vormi ootavad, et ilusasti seljas istuda. Ühtlasi peaks kontsadega juhtima õppima. Või pigem harjuma. Õppida pole siin midagi. Ma lihtsalt tunnen end kontsata kingaga autot juhtides mugavamalt, aga mulle meeldib vahel kõrgeid kontsi kanda. Viimast sain vist viimati Saksamaal pulmas käies teha. Tõsi, see pikk jalutuskäik kirikust peopaika oli samas jalgadele üpriski tappev…

7 comments

 1. Nell

  Tead, sa ei meeldi mulle praegu. Klõpsasin kõigil su linkidel ning selgus, et mul on ka uusi kleite nüüd HÄDASTI vaja! :D

  • Rohelohe

   See on Ivo Nikkolo 2016. või 2017. aasta kollektsioonist, ma ei tea, kas neil on kusagil vanad asjad ükeval. Ma ei lasknud endale kleiti õmmelda ja n-ö päris pruutkleit see polnud. Lihtsalt ilus kleit. 😁

 2. reet

  Hm, mul küll probleemi pole. Küllap sellepärast, et mulle meeldib roheline õues, muru peal.

  Aga see veidi tagasihoidlikum kleit on täpselt Sinu kleit. Ma ei suuda kedagi muud selle sees ette kujutada. :) Osta ära, kui taas tavapärastes proportsioonides oled!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s