Piinlik hetk

Käisin just naaberkülas puidust köögivilju ära toomas (selle köögi jaoks, mida ma ikka veel ei ehita) ning ostsin lisaks veel ühed pusleklotsid. Täpselt samalt firmalt nagu need, mis ma Tšehhist ostsin, aga teistsuguste tegelastega. Klotsidel on muidugi kõigil sama häda küljes – neile on pildid peale kleebitud ja seega kipuvad nurkadest ja äärtest narmendama. Selle eest hoiatas juba Tšehhi sõber, kellega koos me poest need klotsid ostsime. On mu lugejate hulgas ehk mõnd inimest, kes oskaks nõu anda, millega ma need klotsid kasutuskindlamaks teha saaks? Ma ise mõtlesin mingi laki peale. Näiteks see salvrätitehnika ehk decoupage kasutab kaunistuse kinnistamiseks mingit lakki. Kas see võiks selliseks tööks sobida?

Aga tehingu juurde tagasi tulles. Küsisin naiselt, et on ta bulgaarlane või venelane, sest ma ei saanud nime põhjal hästi aru. Venelane. Oo, kust pärit? Õppis Peterburis, aga kasvas üles ühes väikeses põhjas asuvas linnas. Linnas nimega Vorkuta. Aa, seda tean ma küll. Mitte just headel põhjustel, lisasin ma. Ja suutmata mingil põhjuse siin peatuda, jätkasin: “Mu vanaisa oli seal mõnda aega. Mitte küll vabatahtlikult.” Piinlik vaikus. Köhatus. Nojah siis.

2 comments

 1. kuidas kasvatada inimest

  Issand, ma naersin! Ei tohiks… :)

  Sa võid decoupage tehnikat proovida, aga nt söögitaldrikutele vanasti ei soovitatud decoupage teha; võib-olla praegu on see soovitus muutunud. Sellest lähtuvalt võib-olla ei tohiks ka nendele puidust mänguasjadele seda lakki peale panna, kui lapsed neid asju suhu kipuvad toppima. Samas ehk on mingi puidulakk olemas, mis on looduslikum, nt see, millega need ökopoodide mänguasjad üle on tehtud.

  • Rohelohe

   See oligi tegelikult humoorikas hetk. Isegi irvitasin, kui auto juurde kõndisin ;)

   Sipsik enam asjade suhu toppimise eas pole, seega see ei tohiks probleem olla ning uuest pägalikust tuleb need lihtsalt mõnda aega eemale hoida, aga point on muidugi hea ning ehk oleks miski ökokas mõistlikum. Kui ma vaid välja suudaks mõelda, kust seda leida. Tähendab, Amazonist saab vaat et kõike, aga tuleb osata otsida :D

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s