Koaala kriisked

Meil oli eile 18 kraadi sooja. Allondoni jõe ääres matkates (Genfi lähedal) nägin esimesi karulauguvõrseid. Aias tahab aprikoos kohutavalt õitsema hakata. Kummaline. Istusime õues ja mõtlesime, et peaks vist laua varsti õue ära tooma, aga pole vaja siin rabistama hakata, ülehomme on kaks kraadi ja lörts. Kummaline.

Käisin hambakontrollis (paika kruviti see hammas juba nädala eest) ja mõtlesin, et mis ma ikka hakkan N.-i töölt ära tirima, lähen lapsega. See ju kiire viis minti ja valmis. Viis minti tõepoolest, aga väike koaala keeldus kategooriliselt mu küljest lahkumast ning tõi kuudavale ebainimlikke (ja ehk ka ebakoaalalikke) kriiskeid, kui ma teda maha panna üritasin. Ei aidanud ei kastitäis lelusid ega mõneti õõvastav pehme lohe, kellele mingil põhjusel proteesid suhu pandud olid. Lõpuks lesisin hambaarsti toolis koos väikese koaalaga, kes lelukastist mõlemasse pihku ühe asja sai ning seetõttu veidi taltus. Ühe lelu sai ta ka lõpuks kaasa. Ma tahtsin tegelikult mõlemad tagasi anda ehkki juba lelusid andes öeldi, et võib ühe kingiks saada, aga kui kilpkonnast loobuti rahumeelselt, siis ogakala peost eemaldamine tõi kaasa kriiske.

Arst vastas mu küsimise peale, et esimene hambaarsti visiit on rahvusvaheliste soovituste kohaselt pärast teist sünnipäeva, aga reaalselt pole enne kolmandat väga mõtet tulla, sest ega need põnnid suid enamasti lahti tee ja kui midagi teha vaja on, tuleb üldanesteesia teha.

Alles õhtul tuli meelde, et on aastapäev ja võinuks kooki osta ka, aga et hajameelsus on vallutanud mu pea, tähistasime tähtsat päeva kaasugrilaste kokakunsti ehk guljašiga. Terviseks!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s