Diivanipadjake

Käisin täna üle pika aja oma Genfi klubiga matkamas. Ma pidin tegelikult juba eelmisel nädalal minema, aga muidu nii usaldusväärne äratuskell (Sipsik) ärkas ebatavaliselt hilja. Täna ma seda viga ei korranud ja panin endale äratuse. Minema tuli meil sõita mõnevõrra varem, kui vaja oleks olnud, sest enne, kui me Nyonis teistega kohtusime, oli mul vaja käia Glandis (10 minutit Nyonist), sest ostsin ühe inimese käest Sipsikule asju. Järgmise ja vist ka ülejärgmise talve jaoks on kombekad olemas, lisaks mõned huvitava disainiga Austraalia lasterõivad. Tegime diili ära, ma pakkisin asju kokku ja hakkasin Sipsikut selga hiivama, kui miski kodutu välimusega mees riideid täis kotist haaras ja sellega minema minna üritas. “Madame, te ei vaja neid, eks?” Ma enam-vähem röögatasin ta peale, rabasin tal koti käest ning marssisin minema. No kurat!

Matk oli vahva. Veidi üle kahe tunni ja küll vaid asfaldil, aga samas kõndisime läbi nunnude külade ja oli muidu vahva. Täitsa lõpus hakkas tibutama, aga me olime siis juba õnneks Nyonis tagasi ja kõndida oli veel ehk 15 minutit. Sipsikust on grupi maskott saamas ning inimesed üha imestavad, et kuidas ma küll tassida jõuan, aga Sipsik on sulgkaallane. Just oli pooleteise aasta mõõtmine-kaalumine ning kaal näitas üheksa kilo. Nagu me arstiga nentisime, et sel lapsel pole ei korvpalluri ega sumomaadleja karjäärist vist mõtet unistada, sest vanemad on lühikesed ja saleda kehaehitusega. Või no N. on, minu kehatüüp on diivanipadjake – ilus ja mõõdukalt pehme :). Lisaks sobitun ma diivanile väga ilusasti.

Teine asi, mille üle imestatakse, on see, et laps nii rahulik on. No ma ei tea, värske õhk ja põnevaid asju näidatakse, mis seal ikka viriseda! Ma ei tea, kas asi on selles, et me teda esimesed üheksa kuud ainult kandsime, aga talle meeldib seljakotis olla. Ma olen mitme lapsevanema käest kuulnud, kuidas nende lapsed pärast kõndima hakkamist keelduvad igasugustes kandmisvahendites olema. Sipsik üldiselt pigem rõõmustab selle üle, sest nii näeb ju kõrgemalt. Võta nüüd kinni, kas iseloomuline eripärasus või sisse õpetatud harjumus…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s