Lumehelbeke tasa-tasa…

lumehelves.jpg

Ma ei tea, kas asi on puuduvas küttes (elutoas on keskmiselt 18 kraadi) või lihtsalt saabuvas talves, aga kass on mõistlikumaks muutunud. Tuleb magab voodis jalgadel, ei kraabi hommikul kell viis kapiseina, et süüa või õue saada.

Täna õhtul saime kööki gaasi tagasi. Oleks pidanud juba eile saama, aga ma ei märganud kohe kontrollida ning nii selguski, et üks kraan oli veidi kehvasti lahti keeratud ja seega köögis gaasi ei olnud. Homme on lootust küte ja kuum vesi tagasi saada. Hommikul käisime ülemisel korrusel duši all, sest torumehed vilistasid regulatsioonidele ja jätsid esialgu teise korteri boileri gaasiga ühendatuks, et meil natuke parem oleks. Ülemisel korrusel on hetkel vastavalt soovile kas soe vesi või küte, aga pole köögis gaasi (ja enam ei tule ka, sest regulatsioonid), meil on köögis gaas, aga pole sooja vett ja kütet. Nagu ma N.-ile nentisin – edaspidi kolime ainult majadesse, kus on kamin, sest see on meid siin päästnud. Ja kindlasti majadesse, sest ma olen ära harjunud sellega, et naabreid ei kuule. Veider on, kui füüsikud majas on. Hommikul kuuled, kuidas keegi üleval vett tõmbab…

Pöidlad pihku! Ehk saab isegi nädalavahetusel piparkoogimaja tegema hakata. Tuleb ostunimekirja või panna ning homme taigen valmis teha!

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s