Poolbuldog

Läksin teisipäeval kompostianumat tühjendama ning haarasin seejärel õues seisnud väikese ämbri, et anum ära loputada. Ämber oli täis vett ja ämbri põhjas loksus surnud hiir. Ilmselt oli ta sinna äärele jooma roninud, sisse kukkunud ja ära uppunud. Kasutasin osa (hiireta) vett loputamiseks ja viskasin ülejäänud vee kompostihunniku taha. Küllap keegi selle hiire seal ära tarbib.

Õhtul vajusin varakult magama, sest järgmisel hommikul tuli kuuest ärgata, kuid ärkasin umbes kahe paiku, sest kuulsin, kuidas savikauss vastu kivi kõlksub. Veider. Kas N. unustas midagi köögis laua peale (meil on keraamiliste plaatidega kaetud tööpind) ja kass mugib nüüd seal? Läksin vaatama. Kass magas lapse turnimispuu all süüta lapsukese und ja kõlksumine tuli õuest. Avasin terrassiukse ja nägin seal siili. Meil on tekkinud komme Franzust ära põlatud söök kausiga ukse taha panna, sest üks kass, kes meenutab Franzu ja keda me Pseudofranzuks kutsume, käib seda seal noolimas. Kauss oli tühi, aga siilike ei andnud alla. Panin talle veidi kassikrõbuskeid maha, võtsin kausi ära ja läksin tagasi magama. N. ärkas üles ja sõnas, et õhtul oli siil ukse taga söömas olnud. Järelikult tuli siis teise portsu järele. Ta naasis ka eile hilisõhtul, et ära süüa keedukananahk, mille ma lahkelt talle oma puljongiteost eraldasin.

sillikauss.jpg

Meil sajab lakkamatult vihma ning eile hommikul, kui ma üheksa paiku Genfist hambaarsti juurest tulin, olid Jura kõrgemad osad lumised. Mina meenutan hetkel välimuselt poolbuldogi, sest eile hommikul kruviti mu lõualuusse implantaat ning mul läks öösel nägu natuke paiste. Lisaks olen ma nüüd natuke siga, sest mu lõualuu olevat olnud liialt õhuke, et kruvi korralikult sisse keerata, seega mulle ehitati luud veidi juurde. Arvestades, et viimasel visiidil küsiti, kas mõte loomaluudest tehtud pastast käib mu vaadetele vastu ja et sigade luud pidid kõige paremad olema, eeldan, ma et minu lisaluu ehitati mõnest notsust. Röhh!

Ja kui juba jutt põrsastele läks, siis meie oma on talverežiimis:

radikalkass.jpg

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s