4 comments

 1. Hõbe

  Mitte ainult Amazon (kuigi nende saadetav pakimaht on oluliselt suurem kui valdaval enamusel poodidest) – meie saime kaks pudelit kohvisiirupit suure kolimiskastimasti pakis.
  Mõistsin oma viga ja järgmise portsu tellisin suurema varuga, et kast ennast õigustaks. Hmm – vbl ongi kaplemistaktika? Et sa ennast selle papiraiskamise pärast pahasti ei tunneks, siis raiskad rohkem pappi, et kast täiem oleks?

  Ja siis ei telli midagi terve aasta (kohvisiirupi näite puhul). Amazoni muidugi ei vabanda miski välja.

  • Rohelohe

   Hmm, et ma peaks siis järgmisel korral 20 päikesevarju tellima? :D

   Minu jaoks on see pakk hetkel nõmedate pakkide edetabeli tipus. Selle kannul on suur kast, kus nukralt loksusid leivanuga ja käärid.

   • Hõbe

    Vast see tilk mett tõrvapotis oli, et loksusid niisama pakis ringi nuga-käärid, mitte pold igast küljest plastiga (eriti vaht-) polsterdatud. Aga masendav, et sellised edetabelid üldse tekivad.

   • Rohelohe

    Positiivse külje pealt võin öelda, et põhimõtteliselt saaks koostada ka vahvate pakkide edetabeli, kus pakkematerjali on kasutatud mõistlikult ja see on ühtlasi ka taaskasutatav. Kord tuli näiteks massaažiõli täpselt pudeli jaoks valmis volditud karbis. Aga et inimene mäletab ikka ja alati seda va negatiivset, siis tuleb siin ka mainida, et ma tellisin Kärcheri aknapesuvedeliku, mis tuli pappkarbis (väikeses!), aga pudel ise oli kilekotti topitud. Milleks?! See pudel on plastikust, seega ainus viis, kuidas see katki minna saaks, oleks see, kui sealt midagi läbi torgata ja siis torgataks kott ju ka läbi ning sellest poleks mingit tolku! Või miks paneb loomatoidupood kasti mullikilet. Mis nende krõbinatega täpsemalt nende meelest juhtuda võiks?

    Vabandust, ma võtan pakendamist vist liiga tõsiselt. Või mul on jätkuvalt šokiseisund.

    Tegelikult peaks vist rohkem päris poodides käima, aga no mugav ja värki… No ja mõne asja puhul (kassitoit!) ka märkimisväärselt odavam.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s