Enne õhtut hõiskamine

Pakkisin eile õhtul ära nii kohvri kui ka kasti (Lufthansa annab tittedele täismahus pagasi, sesega muidugi ma pakkisin kastitäie raamatuid kaasa) ning tegin igaks petteks mõlemast pilti, sest minu kogemus ütleb, et midagi mul ikka kuhugi maha jäetakse.

Ärkasin kolmveerand neli. Selliseid numbreid ei tohiks äratuskellal eksisteerida, aga no mis sa perifeeriast lendaja ikka teed ja tegelikult on ju tore ka sihtpunktis vara kohal olla. Muidu kügele pool päeva ja oota oma lendu ning siis saabud õhtul. Terve päev raisus. Või noh, ma jään ilmselt umbes kell seitse õhtul täna magama ja paar tundi enne seda vigisen, et olen väsinud. Kah päev raisus :)

Esimese õhkutõusu ajal/eel jäi Sipsik magama ning pool lendu oli muretu. Frankfurdis võtsin oma käru, mida pidi jube kaua ootama, ostsin paar ajakirja ning lahked väravadaamed küsisid, kas tahan käru väravasse jätta või lennukini kaasa võtta (bussiga minek). Ma arvasin, et panen lapse kotti ja nii on lihtsam.

Laps jäi magama hetkel, kui ma trepist üles lennukisse kõndisin ning DHL lennuk meist mööda vuras. Põnev laps. Hilinenud lennult saabujaid oodates tegin mõttes võidutantsu, sest nägin, kuidas pagasikärus saabusid ja lennukisse laaditi mu mõlemad pagasid.

Genf. Ootan oma käru. Ootan. Ootan. Tuleb härrasmees, kes mind üllatunult vaatab ja küsib, kas ma ootan käru. Bussi ja maailma rahu ma ilmselgelt siin ei oota jah. Kaob ja tuleb pärast mõninast ooteaega tagasi. Käruta. Mu käru pole lennukis. Tunnistan, et ma ropendasin ja siis vabandasin mehe ees, sest see pole tema süü, et Frankfurdi daamed unustasid mu käru üle anda. Pagasiruum täis olla ei saanud, lend oli pooltühi.

Õnneks tuleb Frankfurdist lende sageli, seega täna saab ehk ikka kätte. Mitte et mul temaga põleks, aga noh, ma tahaks omi asju ikka enda juures hoida.

Nii, nüüd tuleks kast lahti pakkida :)

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s