Jäljed lumel

Vaatasin hommikul aknast välja ja avanev vaatepilt pani mind juurdlema, et kas meie kanalisatsiooniluuk on ühtlasi ka mingi võluketas, mis loomi muundab. Või on selle all salakäik, kus loomad koos käivad.

j2ljedlumel.jpg

Alumised kuuluks nagu kassile ja ülemised nagu jänesele. Kummaline.

Kassist rääkides. Vana mauk enamasti magab. Talveund vist. Või ta on jätkuvalt kolimisest traumeeritud. Liiga palju uusi kasse ja muid loomi. Muide, naabritel on kõige suurem kass, keda ma eales näinud olen. 9-kilone vanadaam, kes õues enam ei käi ja suurema osa ajast oma mõneti pisikeses pesas magab. Diivanile ja peremeeste voodisse pääsemiseks on talle lisaaste tekitatud.

unekas.jpg

Lisaks. Miks mu WordPressi keskkond kõik nupud ja statistika nüüd roosana kuvab? Mingi rinnavähi teadlikkusekampaania või uuendus?

Advertisements

6 comments

 1. P

  Soe koht ju see luuk, näha et lumi sulanud pealt. Lähevad sinna istuma, soojendavad ennast siis

  • Rohelohe

   Soojendavad ehk küll, aga minu küsimus on pigem, et miks mõlemat tüüpi jälgi vaid üks on? Kass tuleb luugile ja kaob (või muutub jäneseks :D).

 2. P

  Pole ise kohal olnud kuid kui hästi vaadata siis minu arust nagu näeb kassi jälgi seal jänese jälgede vahel, vahepeal kattuvad ja siis pole näha enam.
  Kuigi et kass jäneseks muutus kaane peal on suisa põnev lugu ju.

  • Rohelohe

   Ma jään siiski selle juurde, et meil on loomi muundav kanalisatsiooniluuk :D Huvitav kas Franzust võiks näiteks pesukaru saada…

 3. Hõbe

  Ilmselt elas seal kunagi mõni võluriõpilane, no näiteks mugude perre sündinud, kes koolivaheajal harjutas kodus nõidusi. Ja ununes see muundava luugikese loits tühistada. Endal ka koristades vahel mõni koht jääb vahele.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s