Igemesügaja

Eile õhtul. Annan Sipsikule tema kaelkirjak Sophie, sest olek viitab, et kellelgi tulevad hambad. Sipsik võtab Sophie hellalt oma kätte, sõrmitseb loomakese kõrvu ja sarvi, laliseb midagi ja lööb siis äkitselt hambad igemed kaelkirjakule näkku. Omapärane.

Muide, kas pole huvitav, kui lihtne tittede virila oleku põhjuseid määrata on? Vanus kuni neli kuud – kindlasti gaasid ja koolikud (mis sellest, et teadlaste ja arstide sõnutsi on koolikud pigem harvad ja gaase kipuvad lapsevanemad ülediagnoosima), vanus viis kuud kuni miski poolteist aastat – kindlasti hambad. Oleks hiljem ka nii lihtne. Nojah, šovinistlikust vaatepunktist naiste puhul muidugi on – kui on närviline, on kindlasti päevad.

Neile, kel tittesid lähikonnas pole – kaelkirjak Sophie on Prantsusmaal umbes 50 aasta eest leiutatud mänguasi, mis on kummist kaelkirjak, mida lapsel väga mugav peos hoida on (disain on imeline) ja mille erinevate osadega pagana hea oma igemeid sügada on. Viimast ma siiski kõigest eeldan. Ma pole kaelkirjakuga enda igemeid süganud. Pole nagu vajadust olnud.

Advertisements

5 comments

 1. Hõbe

  Kusjuures. Ma hakkasin sellega seoses oma lapse peale mõtlema, kes ka Sophie nägu õgis. Et ta teab, mis on musi ja musitab mind ka. Üle kogu näo, suu pärani, as babies do, igemed irevil. Äkki ta hoopis musitas Sophiet, lihtsalt mul on suurem nägu ja sellest mu erinev kohtlemine?

  Või siis kannibalbeebi.

  • Rohelohe

   Raudselt kannibalbeebi! Ära lase end selle musitamisega petta, tegelikult lihtsalt otsib võimalust, kuidas su ajud ära süüa. Oot, ajusid söövad ikka zombid, Zombibeebi!

 2. dresdenhousewife

  Seksistlikust vaatenurgast on meil virinaga nii: esimese beebi (tüdruk, eksole) puhul – küllap tahab magada, teise beebi puhul (poiss) – küllap tahab tissi. Kui mina pahur olen, olen kehvasti maganud, kui härra pahur on, küllap tahab -khm-.

  • Rohelohe

   Et siis kõik naised tahavad magada ja kõik mehed tahavad teadagi mida :D

   Ma ühel päeval irvitasin ka N.-ile, et titeiga on suurema osa inimeste jaoks ainus aeg, kui sulle pidevalt tisse näkku surutakse. Hiljem pead vähemalt edukas rokkstaar või pornonäitleja olema, et sama saada.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s