I-me-li-ne!

Kas te teate, mis tunne on aknapesuriga akent pesta? Umbes sama tunne, kui oled aastaid oma vaipa harjakesega puhastanud ja siis keegi tolmuimeja pihku annab. Ma olen ühekorraga nii vaimustuses kui ka nutan oma kaotatud noorust varem aknapesule raisatud aega taga. Pesur pidi saabuma esmaspäeval, aga nagu ikka, ei pidanud Amazoni arvamus paika ja masin saabus juba täna. Kolm tundi laadimist ja minu ohe, et ilmselt tuleb ikka homme proovida, sest enne läheb päike looja ja ega ma ju jõua ka ja ega see masin peab ainult 35 minutit vastu, seega kõiki aknaid ei jõua ikka ära pesta.

Masin laadis end ära ja ma lihtsalt pidin proovima. Selle 35 minutiga jõuaks vist kogu selle maja ära pesta. Kui see maja üleni klaasist oleks. Pesin magamistoa ja Sipsiku toa aknad ära, siis tahtis N. proovida, pestes ära oma kontori aknad ja seejärel elutoa terrassiaknad. Homme pesen enda kontori, elutoa ja söögitoa aknad ning köögiukse ära, sest päike tõesti läks looja ning veidi valgust oleks ikka vaja. Mu on kuri kahtlus, et selle maja kõik klaaspinnad jõuab selle masinaga umbes nii kiiresti ära pesta kui ühte akent ilma masinata (ma olen erakordselt aeglane muidugi).

Jätkuvalt uurin, et ega kellelgi “Tähtsa nina” raamatut üle pole? Raamatukoi leht seda küll rõõmsalt pakkus, aga kui olin raamatu ära tellinud, selgus, et neil tegelikult pole seda. Ikaldus!

Advertisements

2 comments

    • Rohelohe

      Rahva Raamat oli vägagi kindel, et neil seda ei ole :) Suured tänud, uurin otse koolibrist, kas nad Jõhvi esinduse raamatu mulle Tallinna saadaks.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s