Kiirusvest

Täna turule sõites märkasin, et kollavestid olid oma jätkuprotesti raames meie maanteel oleva kiiruskaamera kollase vestiga kinni teipinud. Pärast turul käimist oli mul midagi ka poest vaja ja lipsasin kiiresti tollest poest läbi, kuhu ma eelmisel nädalal ei saanud. Ma pole varem pühapäeviti poes käinud (üldiselt lahti kuni keskpäevani), aga ma kahtlustan, et see rahvamass oli seal seepärast, et eile ilmselt poodi jälle ei lastud. Ma täpselt ei tea, kas ja mis siin maanurgas eile protestide raames toimus, aga küllap midagi toimus.

Turult sain muuhulgas värskeid datleid. Mulle meeldivad datlid väga ja näiteks Saksamaal (või oli see Austrias) sai ühest poest väga mõnusaid kuivatatud datleid, mille niiskusaste pigem kõrge oli, aga värskeid datleid pole ma kunagi söönud. Olgu, nüüd olen ja ma olen värskete datlite fänn nüüd. Kui nad vaid turul 28 eurot per kilo ei oleks…

Kukeseeni müüdi turul ka. Nii klassikalisi kollaseid kui musti. Kaalusin hetkeks, aga need ei näinud väga head välja, seega jätsin ostmata. Sain hoopis juustumüüjaga jutu peale, maitsesin juuste ja ostsin liiga palju juustu. Lambapiimast sinihallitusjuust oli muideks imeline. Kitsepiimast sinihallitusjuust oli isegi parem, aga et N. kitsejuustu ei söö ja mul kapis kitsejuustu juba on (ja ma turult kitsejuustu samuti ostsin), võtsin kaalusõbraliku hoiaku ja lambapiimast juustu.

Advertisements

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s