Lohesall

Kodu pilte otsides jäi mulle silma foto mu heegeltööst. Alustasin seda Saksamaal ja siis heitusin, aga võtsin eelmise aasta sügisel uuesti ette ning lõpetasin kunagi talvel vist. Plaan oli sall heegeldada, aga lõpptulemus on tegelikult liiga lühike, et mugavalt ümber kaela istuda (saaks ma otstesse pikkust juurde heegeldada?). Mõtlesin, et kasutan seda ehk lapse voodikattena (pole kasutanud, sest mis seda sinna ikka toppida) või imetamise ajal enda kinni katmiseks (senini pole väga avalikult imetada vaja olnud ja mul on kotis üks teine sall, millest vajadusel teki teha saab). Nii ta mul seisab ja otstarvet ootab. Heegeldamine mulle isegi istub ehkki ma selles jätkuvalt lootusetult koba olen. Või noh, ma ei oleks koba, kui ma sagedamini heegeldaks ja harjutaks. Hakka või lapsele mänguasju heegeldama. Hmm… Polegi ehk tegelikult nii paha mõte…

lohesall

 

 

 

8 comments

 1. dresdenhousewife

  Kahju, et päirs salli mõõtu välja ei andnud, paistab isegi üsna pehme olevat… Igal juhul väga ilus rohelohe, et sahtlisse küll ei kõlba. Pane parem kasvõi raami ja riputa seinale.

  • Rohelohe

   Küll ma talle rakenduse leian! Sipsik kasvab ja saab endale salliks näiteks, sest minu lapsele peavad lohed meeldima!

 2. reet

  Imeilus töö! Otstesse saab pikkust juurde heegeldada küll, kui tahad ikkagi sallina kanda. Kui kummassegi otsa samamoodi ja sama palju juurde teha, olgu või tühje kaste, siis saaks sümmetriline kah ja keegi ei oskaks pärast arvata, et original on õgvendatud. Heegeldamises Sa kindlasti koba ei ole, muidu poleks see lohe valmis saanud ju.

  • Rohelohe

   Ma pean mõtlema veidi, kuidas sinna otsa juurde heegeldada saab, sest seda heegelniiti mul samas on ja mitte vähe. Ja no see lohe võttis mul kordades kauem aega, kui sul viie Haapsalu salli kudumine, seega ma ikka peaks end pigem kobaks :) Lisaks on ilmselgelt näha, et osa salli on tihedama koega tehtud ja isegi pesemine-venitamine ei ajanud teda vormi. Järgmisel korral paremini.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s