Pank

Vaatasin ka ERRi poolt hoogsalt reklaamitud seriaali esimese osa ära. Esmalt ma vigiseks veidi selle üle, et ETV enda seriaal on geoblokeeringuga ehk et ma pidin kasutama programmi, mis ERRi lehe ära petab ja arvama paneb, et ma Eestis olen. Õnneks see toimis. Kui ma sama nipiga jalgpalli MMi üritasin vaadata, ei tulnud sellest midagi välja.

Sari ise on… Teatriinimeste tehtud :) Ma jään Äripäeva peatoimetajaga samale arvamusele, et paar osa tuleks veel ära vaadata, et mingit täpsemat seisukohta väljendada.

Aga seda arvan ma küll, et 90ndate aluse reivid nii ägedad välja ei näinud. Mitte et ma oleks kunagi mõnel reivil käinud…

4 comments

 1. kristallkuul

  Just, kust oleks 90ndatel selliseid riideid ja näkku kleebitavaid kivikesi saanud? Nalja teete v… Oleks võinud riietuse osas veidi ajastutruum olla.

  Ja mind isiklikult häiris ka see raskemeelne eestipärane ohkimine. Ei ole vaja igast jumala Eestis filmitud videost teha agoonilist Sügisballi, mis on nii diip ja mõtlik. Aga annan samuti veel mõne osa aega ja siis otsustan.

  • Rohelohe

   Eriti riivas silma, et mees on oss ja naine on ekstravagantne reivitibi. No kuulge… Muidu otsisid ekstra vanad Casio kellad välja ja siis reiviga panid nii pange.

   Aga see raskemeelsus on jah… No ei suuda sellest välja tulla, ei suuda. See paadiga jõel hulpimine tuletas mulle kohe Johnny Deppi “Dead Man” filmi meelde.

   • Rohelohe

    Ma olen nüüd kolm osa ära vaadanud ja arvan, et võib vaadata küll. Veidi hüplik on ja see ajatelg jookseb kohati väga kiirelt, seega ei saagi aru, mis aasta just nagu olema peaks, aga muidu mulle isegi meeldib. Noh, kui mõned väga pingutatud “teeme filmiajaloo jaoks häid tsitaate” dialoogid kõrvale jätta…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s