Kuum on tunne

Tervitused kõikidele inimestele, kel hetkel kodus paarinädalased tited. Imetamise algus, kuumalaine ja pidevalt janune titt on “suurepärane” kombinatsioon, kas pole?

Väike nõuanne ka. Võtke üks pihustiga pudel (või ostke poest neid hirmkalleid allikaveepihusteid) ja pihustage oma ülekuumenevale titele vett peale. Talle ei meeldi see, aga see jahutab.

6 comments

 1. suslik

  uh. jõudu. neli aastat tagasi, natuke vähem kuumal suvel ja natuke suurema titega läksin õues lõpuks seda teed, et tegin tal mütsi märjaks :) jahe kompress talle päris meeldis :D

  • Rohelohe

   :) Noh, mul on siin pidevalt see “on tal liiga palav?” versus “ega tal nüüd jahe pole?” – madal sünnikaal, seega vahel tuleb sooja- ja kaloritekao vältimiseks müts siiski pähe tõmmata (isegi kui ise higist leemendad). Aga täna on õnneks vihmane ilm, mis annab võimaluse järgnevaks seitsmeks päevaks jõudu koguda. Siis on jälle püsivalt +30 või enam…

 2. Kaisa

  Kui meie laps kaks kuud tagasi sündis, oli ka hirmus palav – ma imetasin siis liialdamata päev otsa. Ta sõi mõnikord neli tundi järjest, tukastas siis pooleks tunniks ning sõi jälle edasi. Kui öeldakse, et vastsündinud vaid söövad ja magavad, kujutasin ma ette, et suurem osa aega ikka magamisele, mitte söömisele kulub – aga nüüdseks on söögivahed õnneks pikemaks kujunenud. Jõudu sulle!

  • Rohelohe

   Tänan :) Õnneks päris nelja tundi jutti ei lähe, aga need vahed kahe ca 40-minutilise söömise vahel jäävad sinna tunni või heal juhul pooleteise kanti. Samas pole mõtet viriseda, Sipsik on üldjoontes väga mõistlik laps ning see kõik on ajutine. Varsti hakkab noa ja kahvliga sööma :) Ja koristab laua pere järelt ära.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s