Ära lahutan!

Saatsin N.-i väikese nimekirjaga poodi, et ta lisaks söögile mõningaid vajalikke asju tooks. Muude vajalike asjade hulgas oli suurus 50 riided Sipsikule, sest noid meil napib. Vaadake, Sipsiku garderoob pärineb 95% ulatuses mu õelt, kelle noorim laps mõne päeva pärast 7-kuuseks saab ehk et mu vanemate kohvrid olid siia lennates lisaks leivale, kohukestele, kommidele ja raamatutele (Sipsikule enam kui mulle) ka titeriideid täis. Mõned asjad sain ka oma tandemlaselt ja need mõned ongi need, mida me nädalavahetusel kasutasime, sest õelt saadud kõige väiksemad asjad kipuvad suuruses 56 olema ja Sipsik upub neisse.

Nii läks N. poodi, kõrvus kumisemas minu hoiatus: “Kui roosat ostad, annan homne päev lahutuse sisse!” N. naases, võtsin kotist riided, et neilt silte eemaldada ja N. küsis ettevaatlikult: “Kas need sobivad?”. “Suurepäraselt,” kostsin ma. N. hingas selle peale kergendatult (ja mõnevõrra liialt dramaatiliselt) välja. Ilusad riided on. Mereteemalised. Ühel oli vist kass ka peal.

Kassist rääkides. Üritasin eile magada (meil on süsteem, et ma kustun veidi varem ja N. tegeleb kuni umbes üheni öösel lapsega, tuues teda mulle vaid söötmiseks), kui kuulsin meeleheitlikku kräunumist. Hüüdsin unesegasena N.-ile, et kass on vist allkorruse akna taga. N. tuli uksele ja sõnas, et ei, kass on kontoriakna taga ning tal on suus surnud hiir. Kass kräunus veel veidi, aga nähes, et aken ei avane, asus oma saaki aknalaual järama. Õigus, homme peaks aknalauale jäänud vereplekid ära pesema. Nii on see kassipidamine küll odav lõbu – liivakast püsib puhas, süüa muretsetakse endale ise. Kui ta vaid välja mõtleks, kuidas oma arstiarved kinni maksta, oleks puhta lill.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s