Maailm on imeline

sipsik

Kutsugem teda siin blogis Sipsikuks, sest esiteks oli “Sipsik” lapsena üks mu lemmikraamatutest ja teiseks on sellega seotud ka üks teine ja täitsa N.-iga seotud lugu. Nimelt oli N. just siis, kui ma esimest korda Bulgaariasse läksin, oma juuksed maha lõiganud ja kandis valge-sinise triibulist t-särki. Mina pahvatasin selle peale muidugi: “Sa oled nagu Sipsik!” Sellele järgnes vajadus selgitada, mis on Sipsik ning päris pikalt oli N.-i Skype’i pildiks just nimelt Sipsik. Inglisekeelse “Sipsiku” leidsin talle Raamatukoist ka, seega ta on tegelasega kursis.

Sipsik sündis eile õhtul, kui prantslased hullunult juba tähistasid (aitäh, Sipsik, et meid lärmakast Collongesist vaiksesse La Touri haiglasse tõid), on tüdruk, 2770 grammi ja 48 sentimeetrit. Mida Franz asjast arvab, on paari päeva pärast näha.

Advertisements

21 comments

   • kristallkuul

    Kuidas muidu see protsess ise oli? Kas väga hirmus või läks üsna sujuvalt? Kui oled täna juba konditsioonis kirjutama ja värki, siis vist toibusid kenasti?

   • Rohelohe

    Tead, nii rasedus kui sünnitus olid nii positiivsed ja kerged, et hoolimata mu algsest otsusest kummastki suurt midagi rääkida, pean ma mingi pikema jutu siiski kokku panema, sest positiivseid lugusid oleks rohkem vaja. See “issand kui jõle see kõik on” mentaliteet on liialt võimust võtnud.

   • dresdenhousewife

    Räägi jah positiivseid rasedus- ja sünnituslugusid. Pärast ühte jõledat ja teist “jeerum, millal see värk raskeks läheb ometi – juba valmis” kogemust tunnen ka, et asi peaks rohkem balansis olema, sest liiga palju kardetakse seda, mida üldse karta vaja pole.

 1. reet

  Awwwwww. Mõtlesin juba pealkirja lugedes, et küllap on sündinud See, Kellele Sa Kusagil Blogisabas Korra Vihjasid… Ja ongi! Palju õnne ja mõnusat kooskasvamist!

 2. Nell

  Tervist, kui see olemas siis kõik muu tuleb ise! :) Natuke võiksid ju rääkida kuidas sealmaal see laste sündimine käib…

 3. Triks

  Õnnitlused! Mul oli ka tunne, et varsti midagi sellist juhtub! Lugesin mingi teise blogi sabast Sinu kommentaari, et sügisel hakkate kolima :)

  • Rohelohe

   Tänan! Kolimine ja Sipsik pole otseselt omavahel seotud, aga ka sellest kolimisest tuleb usutavasti peagi juttu. Kui lepingud ja muud korras.

 4. Britt

  JUHHUUUU!!! Tere tulemast maailma, Sipsik! Nii tore ja hea uudis. Ja veel toredam, et kõik läks hästi. Sul on tuline õigus, et on vaja rohkem jagada positiivseid lugusid. Ja ilmselgelt huvitab mindki, kuidas tolles haiglas suhtumine, korraldus ja kõik muu oli. Ning kas ja kui palju su enda veendumused haiglapersonaliga lahku läksid. Minu jaoks on just see olnud suurimaks raskuseks – minu suur lembus natuaalsünnituse osas (kuigi ma tean, et paljud tahaksid siinkohal ohkida, et mul on kaks sünnitust esile kutsutud, millest ma üldse räägin) ja prantslaste arusaamatus, kuidas saab üldse sünnitamisele mõelda ilma, et kanüüli küljes poleks.

  • Rohelohe

   :) tänan. Minu suureks kergenduseks on šveitslased või siis vähemalt Genfi kant väga loomuliku sünnituse ja imetamise pooldajad. Kanüül mulle samas pandi. Ma ei teagi miks, aga et sinna midagi alles pressimise ajal ühendati, oli tegu ilmselt dehüdratsiooni vältimisega.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s