Kõrged külalised

Neljapäeval väisab Genfi paavst ning seoses sellega on terve linn halvatud. Muidu see mind suurt ei morjendaks, aga lisaks paavstile saabuvad siia ka mu vanemad. Umbes samal kellaajal. Samasse lennujaama. Lennujaama, mille neljast põhiparklast kolm on avatud vaid piletiga reisijatele ning mille juurde minev ühistransport suuresti ei liigu. Kuhu ma pargin ja kuidas ma oma vanemad selle möllu seest üles leian on üks neid põnevaid küsimusi, millele ma lähipäevil vastuse pean leidma.

Praegused variandid:

  1. lennujaamast ca 20 minutilise jalutuskäigu kaugusel olev ostukeskus või sellest veidi eemal asuv IKEA.
  2. Prantsuse sektor. Genfi lennujaamast on võimalik väljuda otse Prantsusmaale (läbi pika tunneli) ning N. tegi täna luuret ja tuli tagasi infoga, et parkla seal isegi on.
  3. CERN. Et samal päeval läheb remonti trammiliin 18, tuleks mul selle asemel sinna punktis number 1 mainitud ostukeskusesse buss võtta ja siis kõndida.

Mõlema variandi puhul jääb siiski üles küsimus, kui peesse on keeratud lähikonna liiklus ja kui kaua mul lennujaama jõudmine aega võtab. Tuleb vist võikud ja teetermos kaasa pakkida…

2 comments

  1. Britt

    Arvestades seda, kui palju suletakse liiklust lihtsalt poliitikute jms jaoks, siis võid olla kindel, et paavst halvab täielikult kogu liikluse. Võikud ja termos pole teps mitte kehv mõte. :D

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s