Las kallab…

Eile sadas keelekursuselt koju tulles nii kõvasti, et pidin maanteel suisa 80-ga sõitma, sest muidu poleks vist kojamehed enam veetulvaga hakkama saanud. Siinkohal tervitused anonüümseks jäävale autojuhile, kes arvas, et täiesti OK on sõita meeletus paduvihmas ilma tuledeta.

Vihm jäi alles nüüd järgi, aga naaaseb ilmselt õhtul ja ehkki ma hindan seda jahedust, mida see kaasa toob, saadaks ma selle vihma hoopis Eestisse. Täpsemalt Vikipallu, sest paar sellist tormi kas kustutaks täielikult või vähemalt aitaks kustutamisele tõsiselt kaasa.

Kõik aiapidajad ilmselt sooviks ka mõnusat kastvat vihmasabinat. See on see tüüpiline värk, et kui on liiga palju vihma, on see halb, kui pole üldse, on see halb, kui on külm, on halb, kui on palav, on halb.

Advertisements

2 comments

 1. kuidas kasvatada inimest

  Siin oleks tõesti tegelikult hädasti vihma vaja, sest metsad on krõpskuivad ja igast asjast võib tuli tekkida. Ausalt öeldes – ma isegi ei mäleta millal viimati nii ilus (ja paraku ka kuiv) kevad-suve algus on olnud. Seekord oleks patt öelda, et suvi on olnud kole, sest minu arust võib juba selle ilusa mai ja juuni alguse puhul öelda, et suvi on läinud täie ette (vihmastel aastatel pole suve peale kokku ka nii palju ilu olnud).

  Tõsi, üks paar päeva kõva vihma nii kord kuus kuluks ära ikka.

  • Rohelohe

   Mul vanemad lubasid ilmavanaga diili teha, et kui nad järgmise nädala neljapäeval Prantsusmaale lendavad, siis pilved lendavad samal ajal nädalaks Eestisse ja kastavad aiad-metsad ära.

   Loodame, et vana peab sõna…

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s