Kohtumine legendiga

N.-i Houstoni seiklused jätkuvad ning eile õnnestus tal muuhulgas kohtuda tõelise legendiga nimega David Allen, kes hoolimata nädala eest saadud miniinsuldist siiski konverentsile oma ettekannet pidama tuli. Pole paha ühe 81-aastase kohta.

N. arvas eelnevalt, et ilmselt on vanake jõudnud juba Newtoni tasemele ehk veidi juba peast kummaliseks läinud, aga võta näpust. Kui N. pärast enda ettekannet saalist välja lipsas, nägi ta vanakest koos oma tütrega ühes vaiksemas nurgas lõunastamas ning astus ligi, et Alleniga veidi juttu puhuda. Kui ma N.-ilt küsisin, et millest nad ka rääkisid, kostis ta: “I asked him a bit about time-keeping, changing the SI second and optical frequency standards. He’s up to date.” Allen on nimelt aatomkelladega tegelev füüsik ja Braunschweigis tegeles N. natuke sama teemaga.

Houstoni kuum ja niiske kliima, mis kombineeritud ameeriklaste jäistele temperatuuridele timmitud siseruumidega, tekitas kahjuks ka olukorra, kus N. eile teatas, et ta jätab pärastlõunase programmi ja õhtuse dinee vahele, sest olemine on enam kui räbal. Lubas hiigelkoguse Theraflud sisse juua ja end loodetavasti paremini tunda. Hetkel ta ilmselt veel magab (ajavahe 7 tundi), seega ma võin vaid loota, et ta ei pea oma sünnipäeva hotellis tõbisena veetma. Kaval saadanas, kas pole, põgenes Houstonisse, et 7 tundi (või kui Bulgaaria järgi võtta siis 8 tundi) kauem 32 olla.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s