Hommikuõlu

Kell on 5.36 hommikul ja mõned Frankfurdi lendu ootavad inimesed joovad õlut. Ma pole mingi puritaan, aga see tundub küll veidi kummaline.

Lisatud 5 minutit hiljem. Kaks neist läksid järgmise klaasitäie järele. Samas on kusagil alati õige kellaaeg millegi joomiseks, tuleb lihtsalt vaimus õiges ajavööndis olla.

Advertisements

8 comments

 1. dresdenhousewife

  Sel õlul ei pruugi ajavööndiga midagi pistmsit olla. Lennueelne õlu kuulub hoopis teise kategooriasse. Mul on üks (sakslasest) sõber, kes muidu väga õlut ei joo, aga kes kannatab lennuärevuse käes, nii et enne lendu läheb ikka õlu või kaks, et seda ärevust leevendada.

  • Rohelohe

   See neljapäine eestlastest seltskond ei tundunud kambakesi ärevuse all kannatavat. Ühel oli pardale minnes veel kuuspaki viimased kaks purki näpus… aga olgu, äkki oligi kambakesi põetav ärevus. Mis psühholoog ma siin ikka olen :)

 2. Konnatiik

  No miks mitte? Kas õlu joomisele on mingi teatud ajavöönd? Et miks mitte kell viis hommikul ja mitte kell viis õhtul? Puritaanid vaatavad?

  • Rohelohe

   No ja mis siis kui vaatavad? Miks see segama peaks? Või on kusagil vahepeal paika pandud mingi karm seadus, et maailma ei tohi enam jälgida ja tähelepanekuid teha?

  • Rohelohe

   Pigem on “häda” kirjalikust tekstist tonaalsuse välja lugemises, aga ilmsesti on su tähelepanek mu iseloomu osas samuti õige.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s