Akrobaat

Tõmbasin ketse jalga pannes kuidagi ketsiga pöidlasse pika lõikehaava (ei, ma ei tea ise ka, kuidas või millega seal täpselt) ning olles selle kodus oleva viimase plaastriga kinni tõmmanud, läksin apteeki. Võtsin kaks pakki plaastreid ning mõtisklesin selle üle, et kuidas on võimalik, et alati, kui ma apteegis käin, on seal väike saba ehkki tööl on vähemalt kaks müüjat. Täna oli neid suisa kolm. Kuidagi tihe klientuur neil.

Võtsin pagariärist saiakest ja kõndisin koju. Kümmekond meetrit enne ust märkasin Franzu, kes piidles maja kõrval kasvavat puud. Seejärel ronis ta vilkalt selle otsa, turnis veidi peenemal oksal ja hüppas siis sealt varikatusele, mille kohal me kontoriaken on. Soh, ma arvasin senini, et ta hüppab aialt katusele, aga see oleks muidugi tunduvalt suurem hüpe. Nutikas loom ja see vast selgitab ka seda, miks ta nüüd pigem kontori- kui köögiakna taga sissepääsu nõuab.

2 comments

  1. Naaberriigist

    Teil seal on apteegis alati saba, sest prantslased on teada-tuntud ravimeid enim sööv rahvas. Põhjuseks see, et retseptiravimid olla lausa tasuta, näita oma carte vitale ette ja kogu lugu.
    No ja siis muidugi see ka veel, et ega õige prantslane peab ju müüjaga paar sõna juttu ka ajama, aga seda oled isegi juba täheldanud :)

    • Rohelohe

      Hmm, kas tõesti on retseptiravimid tasuta ja prantslased nii ravimimaiad? Vot see on põnev info, pean kohe guugeldama hakkama. See, et on vaja oma vanatädi kassist ja eilsest ilmateatest rääkida, on siin muidugi tõesti tavaline :) Mõneti on see päris armas ehkki mitte neil hetkedel, kui endal kiire on ja saba ei liigu ega liigu.

Jaga oma mõtteid

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s